بالا‌ترین درجه قابل اعطاء، به هتل آپارتمان آرمان داده شد

2922

سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری خراسان رضوی در آذرماه امسال و پس از انجام بررسی‌های لازم، هتل آپارتمان پروژه بزرگ آرمان را طی نامه مکتوبی رسما هتل آپارتمان سه ستاره اعلام نمود که بالاترین رتبه قابل اعطاء به یک هتل آپارتمان است.

بخش اقامتی مجتمع بزرگ آرمان در قالب هتل‌آپارتمان و با رعایت تمامی استانداردهای ساختمانی، خدماتی – تفریحی و فنی توسط یکی از برندهای باسابقۀ داخلی یا خارجی در صنعت هتلداری مدیریت و اداره می‌شود.
واحدهای «سرویس آپارتمان» این مجتمع در قالب واحدهای یک‌خوابه، دو خوابه و سوئیت ساخته می‌شود. همگی این واحدها دارای سند مالکیت رسمی شش‌دانگ بوده و امکان فروش قطعی آن‌ها وجود دارد. ساکنان این مجتمع می‌توانند مثل میهمانان یک هتل از خدمات موجود در آن شامل رستوران استخر، جکوزی، مراکز خرید، کافی‌شاپ، خانه‌داری، پذیرش و ‌سرویس‌‌های اتاق‌ها بهره‌برداری کنند.
مالک هر واحد «سرویس آپارتمان» می‌تواند یا از واحد خودش استفاده کند یا اینکه آن را در اختیار سیستم هتلداری بگذارد تا همانند هتل آپارتمان، به مسافران واگذار شود. مدیریت نیز به اجارۀ واحدهای هتل‌آپارتمان اقدام و پس از کسر هزینه‌ها، درآمد حاصل را به مالک پرداخت می‌کند. بدین‌ترتیب، علاوه بر ارزش افزودۀ ناشی از سرمایه‌گذاری در صنعت ساختمان، درآمد حاصل از اجارۀ آپارتمان نیز به مالک تعلق خواهد گرفت.
برای نام‌گذاری طبقات بخش هتل، از اسامی گل‌های ایرانی استفاده شده است. گل‌های منتخب برای طبقات، زنبق و میخک، زعفران و سنبل، شقایق و رز و یاس و نرگس هستند. نوع و کیفیت مصالح نازک‌کاری مورد استفاده در طبقات یکسان است، اما ترکیب رنگ معماری داخلی هر طبقه بر اساس ترکیب رنگ گل‌های نام‌گذاری شده در همان طبقه است.
با توجه به وجود سیستم BMS در بخش اقامتی، تأسیسات واحدها به صورت کاملاً هوشمند و منطبق بر آخرین تکنولوژی روز کنترل می‌شود. تمامی سیستم الکتریکی هر واحد توسط صفحه دیجیتالی کنترل می‌شود. همچنین برای کنترل سیستم سرمایش و گرمایش هر واحد، سنسورهایی وجود دارد که به صورت هوشمند در زمان‌هایی که کسی در واحد اقامت ندارد، به صورت خودکار غیر فعال می‌شود.
در هتل آپارتمان پروژۀ آرمان، شعار «آرمان پروژه‌ای بیش از یک هتل، آرمان لذت تجربۀ یک سرویس خوب»، اساس کار قرار گرفته است، یعنی با آرمان، همه، لذت یک سرویس خوب را تجربه می‌کنند.