شرح بخش تجاري مجتمع آرمان

بخش تجاری مجتمع تجاری، اقامتی- مسکونی آرمان دارای 3 ورودي مي باشد. ورودي اصلي در جنوب مجتمع و حاشيه خيابان نواب صفوي ، ورودي دوم در شمال و ورودي سوم در شرق مجتمع واقع شده اند و واحدهای تجاری در سه طبقه 1- ، همکف و 1+ با ترکیب مطالعه شده ای به سه بخش، یعنی 436 باب مغازه، 63 ویترین و 22 كيوسك تقسیم بندی میشود.در مجموع به مساحت 24342 متر مربع مي باشد.

این طبقه می تواند روزانه پذیرای 10244 نفر مراجعه کننده باشد. در این طبقه 121واحد تجاری ،14 کیوسک و 22 ویترین وجود دارد. زیربنای این طبقه 8200 مترمربع می باشد. تفرجگاه مرکزی با مساحت 1350 متر مربع  در این طبقه واقع شده است.

وجود مجسمه پیرخرد، آبشارهای متنوع، برکه، کافی شاپ و از جاذبه های منحصر به فرد موجود در این طبقه است که تلاش بر این است تا این فضاها سرگرمی مناسبی برای افراد خانواده به وجود بیاورد .نمازخانه و سرویس بهداشتی از دیگر فضاهای این طبقه هستند.

علاوه بر موارد ذکر شده ، در طبقه منهاي يك فضايي براي كودكان اختصاص داده شده است كه مراجعه كنندگان مي توانن كودكان خودرا جهت تفريح و سرگرمي به اين قسمت آورده و خود به راحتي در مجتمع گردش و جستجو نموده و به امور خود بپردازند.

بطور كل مي توان گفت بخش تجاري اين مجتمع بگونه اي طراحي شده كه مراجعه کننده (در اصلاح پاخور) به هر سه طبقه یکسان باشد و این از شاخص ها و مزایای طراحي این مرکز تجاری مي باشد

طبقه همكف اين مجتمع داراي ظرفیت 6732 نفر مراجعه کننده در روزبوده و دارای  105واحد ، 4 کیوسک و 20 ویترین می باشد.

زیربنای این طبقه 7400 مترمربع بوده که با راهروهای عریض با سبک معماری مدرن و دسترسی آسان به فضاها، باعث شده است حس لذت ورودی باشکوه اصلی بخش تجاری برای مراجعه کنندگان دوچندان شود.ورودی اصلی مجتمع تجاری از خیابان نواب صفوی در این طبقه است. همچنین به منظور سهولت رفت وآمد، خروجی های فرعی دیگری نیز در این طبقه طراحی شده است.

در اين طبقه ورودي رستوران صخره اي درون غار قرارگرفته است كه در پشت آبشار تفرجگاه واقع است و كليه غذاهاي ايراني و فرنگي درآن سرو مي شود.

طبقۀ اول تجاری 1+ ، ظرفیت سرویس دهی به 5468 نفر مراجعه کننده در روز را دارد .در این طبقه 144واحد تجاری جانمایی شده است. طراحی مدرن دسترسی ها و تجهیزات ارتباط عمودی فضاها و وجود فودكورت یکی از ویژگی های قابل توجه این طبقه است. اين طبقه حدود 8600 مترمربع زیربنا دارد. راهروهای عریض با سبك معماری مدرن، نورگیر طبیعی و 21 ویترین انحصاری برای نمایش کالا و تبلیغات و 4 كيوسك، از نکاتی است که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

 طراحی فضای فود کُرت منطبق بر بهترین استانداردهای بین المللی این گونه است که چندین سرویس دهنده یا تهیه کنندۀ غذا در پيشخوان های مستقل، اقدام به ارائۀ غذا شامل پیش غذا، غذاهای اصلی، دسر و نوشیدنی به صورت خودخدمتی ( Self-Service ) می کنند. مشتریان پس از تهیۀ غذا می توانند برای صرف آن، از فضای مبلمان شدۀ مشترک بین سرویس دهندگان استفاده کنند. فودکرت مجتمع چند منظورۀ آرمان با احتساب فضای مبلمان شده، به مساحت کلی 1587مترمربع با ترکیب 815 مترمربع فضای تولید، بسته بندی و عرضۀ غذا که در 15 پیشخوان بناشده، در طبقۀ اول بخش تجاری (1+)، برای سرویس دهی به مراجعان طراحی شده است. این بخش ظرفیت پذیرش و خدمت رسانی به 800 نفر در روز را داراست .

 در این طبقه ورودي گالري تفرجگاه قرار داشته که آثار هنري هنرمندان جهت بازديد مراجعه كنندگان به نمایش در خواهد آمد.همچنین مجسمه مرد سخنو در این طبقه قرار دارد.

در اين طبقه 2 سرويس بهداشتي در ضلع هاي شمال شرقي و سرويس ديگر به جهت نزديكي به بخش فودكردت در جنوب غربي تعبيه شده است.

از ديگر مزايا و شاخص هاي اين مجتمع وجود ويد ها يا فضاهاي بازي مي باشد كه در طبقات تجاري در نظر گرفته شده است.

جهت چشم نواز تر شدن اين ويدها اقدام به نورپردازي و تزئين آنها شده است. استفاده از حباب هاي ماهي شكل ، آويزهاي پروانه و قاصدك و شاهكار ديگر بخش تجاري ساخت درخت چنار با طراحي و دستان توانمند استاد چيره دست مجسمه سازي جهان مي باشد كه خود اين مجموعه چنار نيز همانند تفرجگاه داراي داستاني مفهومي مي باشد.

ديگر شاخص منحصر بفرد بخش تجاري ويد خاطره است. در اين ويد ديواري به ابعاد 6/3 متر در ارتقاع 13 متر قرار دارد. اندازه و كشيدگي اين ويد، ما را بر آن داشت تا ایده ای خاص با اين ويد هماهنگ كنيم كه نشان دهنده يك ديد و روند رو به رشد پروژه باشد(حركت از فرش به عرش). در همين راستا عكسي از پروژه در نظر گرفتيم و در تكميل اين ايده در جهت قدرداني از تمام نيروهاي فعال در پروژه آرمان بر آن شديم عكسهاي پرسنل نيز به گونه اي در این عکس قرار گیرد.ايده اي كه تلفيقي از اين دو فرآيند را با هم داشته باشد هم عكسي از پروژه و هم عكسهاي پرسنل در كنار هم قرار گيرند و از كنار هم قرار گرفتن عكسهاي پرسنل در نهايت عكس نماي پروژه را داشته باشيم . با پيشرفت طراحي پروژه و نوع استفاده از متريال گوناگون سنگ ، كاشي ، نقاشي و . . . با توجه نوع كلاژ و دقيق بودن نوع چاپ ، بر آن شديم چاپ روي نوارهاي استيل قرار دهيم و اين نوارها در پس زمينه تصویر پروژه را تشكيل ميدهد و روي آن پيكسل هايي از تصاوير پرسنل قرار مي گيرند و در جهت كاربردي كردن بيشتر ديوار و ارتباط برقرار كردن مخاطب عام و خاص با آن صندلي از جنس همان استيل تهيه شد كه افراد جهت استفاده و ديدن قاب از آن استفاده كنند . دوربين و استندي در پائين ديوار طراحي شده است که با جستجو كردن اسم افراد عكس فرد جستجو شده با ليزر بر روي ديواره خاطره مشخص شده و با دوربينی كه در محل قرار گرفته و قابليت بزرگنمايي را دارد همزمان عكس و اطلاعات فرد با پروژكتور روي استند ديوار مجاور قرار خواهد گرفت. اين ديوار حديث شريف من “لم يشكرالمخلوق لم يشكرالخالق” را تداعي خواهد كرد.

چيزي كه باعث شده مجتمع تجاري آرمان در ايران  بي نظير و منحصر بفرد باشد وجود تفرجگاه به مساحت 1350 متر مربع  که تلفیقی از معماری، مجسمه سازی، نقش برجسته و طبيعت بومي خراسان مي باشد كه هريك از تنديس ها و مجسمه هاي آن داراي مفاهيمي فلسفي، شاعرانه و سمبلي از اخلاقيات و عرفان ايراني مي باشند.

تنديس پيرخرد كه داراي پوشش اهالي خراسان شمالي با دستاري بر سر مي باشد چراغ در دست كه نماينگر روشن بخش بودن راه و حركت دست به سمت قلب و وارد كردن ميهمانان به داخل مجسمه نشان از دعوت هر كس به درون خويش و شناخت بيشتر خويشتن است كه با چراغ در دستش بتوان راه درست را از نادرست تشخيص داد و استعاره اي است از حديث” من عرف نفسه فقد عرف رب” ميهمان فراخوانده به قلب مجسمه پس از آنكه از ديد مردم ظاهر بين غيب مي شود در حقيقت وارد گالري فرهنگي شده و محصولات فرهنگي به ايشان عرضه گردد و سپس از غار گردشگري واقع در طبقه1+ مي توانند مجدد به فضاي تجاري بازگردند.

مجسمه بار امانت، همانطور كه از اسمش پيداست نشان از حمل اين بار عشق و معرف الهي توسط انسان است و مصداق آيه 72 سوره شريفه احزاب “انا عرضنا الامانه على السموات و الارض و الجبال فابين ان يحملنها و اشفقن منها و حملها الانسان انه كان ظلوما جهولا”  و همانگونه كه  شاعر بزرگ ايران زمين خواجه شيراز حافظ مي گويد:

دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند       گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند

ساکنان حرم ستر و عفاف ملکوت       با من راه نشین باده مستانه زدند

(( آسمان بار امانت نتوانست کشید       قرعه کار به نام من دیوانه زدند))

دختر بچه با گوي نوراني كه بر بالاي سر خود گرفته است نمادي از جنبش و حرکت انسان به سوی نور و روشنایی است.

نماد آب و آتش كه نشان از وجود تضادها در كنار هم مي شود مفهوم درون هر انساني بوده و بخشي از خلقت هاي پروردگار را براي بازديدكنندگان از مجتمع آرمان به نمايش مي گذارد.

تفرجگاه نمادي از طبيعت صخره، ابر، آبشار، باران و بركه مي باشد كه ابرهاي آن با بارش باران نزول رحمت الهي را تداعي نموده و هوايي مرطوب در محيط ايجاد مي كند كه حس طبيعت واقعي را به مراجعه كنندگان مي دهد.

درون بركه سنگهايي وجود دارد كه از دورن آن آب غليان نموده و گاهي فوران دارد و با نورپردازي و تشكيل بخار تداعي خروج مواد مذاب و ماگمايا از درون زمين مي كند.

آبشار اصلي تفرجگاه مرکزی به ارتفاع14 متر و به عرض 6 متر مي باشد كه در كنار آن تعداد 11 آبشار كوچك كه از لابه هاي صخره ها و دست مجسمه جاري است.

وجود نخل هاي طبيعي كه نشان از گونه هاي متفاوت گياهي در اين تفرجگاه بوده و قامت بلند آن نشان از پايداري و مقاومت دارد و همچنين نشان دهنده ارتفاع تجاري و تفرجگاه مي باشد.

گونه هاي گياهي مختلف شامل پالم، فیکوس، بنجامین، برگ عبایی، آ‌‌گلونما، لیندا، کاج مطبق، لیپتوس، بابا آدم و چندین گونه دیگر كه در كنار  و روي صخره ها و بركه قرار داده شده است، موجبات نزديكي انسان به طبيعت و خلقت هاي پروردگار را فراهم مي آورده است.

در پشت اين صخره ها غاري وجود دارد كه درون آن همانند غارهاي يافت شده از دوران پارينه سنگي و بعد آن طراحي گرديده است و مراجعه كننده مي توانند نقش هايي را بر روي ديوارها و سنگهاي غار بيابند و ظروف و اشيائ قابل استفاده  آن دوران نيز در غار گذاشته شده است. همچنين جهت طبيعتر شدن آن قنديل هايي از سقف آويخته شده است، همچنين بر روي بدنه سنگها اشكالي و تصاوير كنده كاري شده كه در يك نگاه قابل تشخيص نمي باشد كه يافتن اين تصاوير براي ميهمانان جذابيت ايجاد مي كند.

كاربري اين غار رستوران و گالري است كه ورودي به آن از 3 طريق دست پير خرد و درب هاي طبقه 1+ و همكف مي باشد.

شیرآلات نصب شده در سرویس های بهداشتي بخش تجاری از نوع برقی و از بهترین برند ایران KWC می باشد. این شیرها بعلت داشتن چشم الکترونیکی موجب جلوگیری از هدر رفت آب می شوند.

از 3 دستگاه آسانسور پانورما در کنار تفرجگاه استفاده شده است12 پله برقی با برند هیوندایی در محل های ورودی مجتمع در نظر گرفته شده است.5 دستگاه آسانسور با ظرفیت هر کدام 13 نفر با برند هیوندایی سیستم سرمایش و گرمایش فن کوئل دارای تنظیمات دیجیتالی با برند LG می باشد.

کف واحد های تجاری با سراميك اپل پوشیده است و راهرو ها نیز با سرامیکی که سطح آن راشیشه ای به ضخامت 2 میلیتر پوشیده است مفروش گرديده است. وجود هواساز در طبقات آن موجب توزیع اکسیژن و هواي تازه شده که محیط مناسبی را فراهم می آورد. این هواسازها هوای بیرون مجتمع را گرفته و از فیلتر عبور میدهند و سپس در تبادل با سیستم های گرمایشی و سرمایشی قرار گرفته و با دمایی مطبوع به سالن ها دمیده می شوند.

برای برقراری مسائل امنیتی و حفظ ارتباط فضای بیرونی آرمان با خیابان اصلی، به جای استفاده از کرکره، از شیشه های لمینیت سه جداره که ضدگلوله و ضدضربه است، بكار برده شده همچنین در راستای زیبا سازی و ایجاد نظم در فضای داخلی، شیشۀ مغازه ها نیز لمینیت مي باشد. براي حفظ امنيت مالكين و مراجعين تمامي فضاهاي مشاع تجاري تحت پوشش دوربين مدار بسته مي باشد.

در بخش تجاري مجتمع برندهايي نظير كاترپيلا (Caterpillar)، سامسونيت (Samsonite)، مكس (MAX)، ساوالان (SAVALAN)، نوين زعفران، زعفران سحرخيز، لوازم خانگي دلونگي (Delonghi) و ناخمن (Nachtmann) و … ، در قسمت فود كورت، رستوران ها و فست فودهاي مشهور ايران و مشهد مانند ويل برگر، ديدو، پيتزا پينو ، يه دوي و… وهمچنين بستني و آبميوه ويتامين حضور دارند.

مجتمع جهت رفاه حال مراجعه كنندگان و ميهمانان خود 2 طبقه پاركينگ به ظرفيت 429 جاي پارك طراحي كرده است كه داراي سيستم هوشمند مي باشد

از مزیت های پارکینگ آرمان می توان به سیستم PMS اشاره كرد كه قابلیت های ویژه ای همچون ثبت ورود، خروج و شمارۀ پارك ماشین به صورت اتوماتیک، سیستم هشداردهنده برای مسائل امنیتی و همچنین محاسبۀ هزینۀ پارک اشاره کرد.

نصب سنسورهایی برای نمایش جای خالی اتومبیل، یکی دیگر از خصوصیات این پارکینگ است. زمانی که راننده وارد رمپ پارکینگ می شود، با نگاه کردن به تابلو و توجه به چراغ ها، می تواند بدون اینکه در طبقات دور بزند، از در ورودی جاهای خالی را تشخیص دهد. به این ترتیب راننده می تواند با طی کوتاهترین مسیر و صرف مدت زمان کوتاهی به جای پارک مناسب دست یابد.

از سوی دیگر در این سیستم امکان گزارش گیری وجود دارد و همچنین میتوان برنامه ریزی کرد که هزینه پارکینگ به طور خودکار از طریق کار تهای اعتباري، از حساب مشتری کسر شود.

در سیستم PMS پلاک خودرو هنگام ورود و خروج به طور اتوماتیک قرائت می شود. علاوه بر این لزومی ندارد در همه زمانها فضای پارکینگ به طور کامل باز باشد.در مواقع غیر پیک می توان از طریق راه بندها مسیرها را مسدود کرد تا از هدررفت انرژی جلوگیری شود.لازم به ذکر است سیستم PMS این پروژه از برندی اسپانیایی خریداری شده است.

ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF61 29.41 1+ اسباب بازی 9154693108 33390355 33390356 33390357
2 CG05 29.59 همکف اسباب بازی گلد شاپ 9154692979 33390953 33390954 33390955 33390956
3 CB20 31.94 1- اسباب بازی 9154692911 33391119 33391120 33391121
4 CB07R 12.07 1- اسباب بازی 9154692892 33390712 33390713 33390714 33390715
5 CF13R 14.87 1+ عروسک فروشی 9154692806 33391258 33391259 33391260 33391261
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF49 36.61 1+ آبمیوه و بستنی 9154693096 33390492 33390493 33390494
2 CF09R 42.48 1+ آبمیوه و بستنی ويتامين 9154692810 33390895 33390896 33390897 33390898
3 CG51-52 43.21 همکف آبمیوه و بستنی كوروش بابا 9154693025 33390788 33390789 33390790 33390791
4 CB28 24.15 1- آبمیوه و بستنی باران 9154692919 33390905 33390906 33390907
5 CG55 42.83 همکف کافی شاپ و محصولات قهوه پازل 9154693029 33390457 33390458 33390459
6 CG36A 612 همکف رستوران تفرجگاه 9154692769 33391699 33391700 33391701
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF43R 20.37 1+ آرایشی و بهداشتی 9154692776 33390680 33390681 33390682 33390683
2 CF01S 10 1+ آرایشی و بهداشتی 9154692760 33391531 33391532 33391533
3 CG23R 12.05 همکف آرایشی و بهداشتی پارسه 9154692826 33391189 33391190 33391191 33391192
275 CB68 13.89 1- لوازم آرایشی 9154692959 33390299 33390300 33390301
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF73 14.38 1+ بدلیجات ياس 9154694382 33390891 33390892 33390893 33390894
2 CF04S 10 1+ بدلیجات افضلي نيك 9154692757 33391497 33391498 33391499
3 CB19R 14.45 1- بدلیجات 9154692757 33391497 33391498 33391499
4 CF27 16.6 1+ بدلیجات و آرایشی 9154692880 33391318 33391319 33391320
5 CF19R 12 1+ بدلیجات وعطر 9154692800 33391167 33391168 33391169 33391170
6 CG65 12.35 همکف نقره زيبايي 9154693039 33390425 33390426 33390427
7 CG12R 19.53 همکف نقره جات ذوالفقار 9154692837 33390658 33390659 33390660
8 CG53 13.94 همکف نقره فروشی ماه 9154693027 33390631 33390632 33390633 33390634
9 CG18 12.01 همکف نقره و بدلیجات سادات 9154692831 33391149 33391150 33391151
10 CG37 21.08 همکف نقره و بدلیجات 9154693011 33390593 33390594 33390595
11 CG01R 12.75 همکف نقره و بدلیجات بهرام 9154692848 33390521 33390522 33390523 33390524
12 CG28R 14.43 همکف نقره و بدلیجات پيچك 9154692821 33391217 33391218 33391219 33391220
13 CB01S 10 1- نقره و بدلیجات هيراد 9154692860 33391363 33391364 33391365
14 CB55 12.18 1- نقره وبدلیجات گالري فيروزه 9154692946 33391084 33391085 33391086 33391087
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF48 54.4 1+ پوشاک ورونيكا 9154693095 33391434 33391435 33391436
2 CF30R 14.48 1+ پوشاک سيتي هپي 9154692789 33390501 33390502 33390503 33390504
3 CF40R 43.16 1+ پوشاک مدرس 9154692779 33390401 33390402 33390403
4 CG02 31.31 همکف پوشاک ژست 9154692976 33390809 33390810 33390811 33390812
5 CG45 127 همکف پوشاک اليزه 9154693019 33390485 33390486 33390487
6 CG69 14.09 همکف پوشاک اخوندزاده 9154693043 33390868 33390869 33390870 33390871
7 CG13R 21.84 همکف پوشاک آنتيك 9154692836 33391004 33391005 33391006
8 CB06 30.43 1- پوشاک آنتيك 9154694389 33390498 33390499 33390500
9 CB08 30.74 1- پوشاک ساچلي 9154692899 33390418 33390419 33390420
10 CB11-15 163.63 1- پوشاک فاخر 9154692902 33390969 33390970 33390971 33390972
11 CB31 48 1- پوشاک 9154692922 33391185 33391186 33391187
12 CB10R 14.06 1- پوشاک راد 9154692889 33390571 33390572 33390573
13 CB14R 12.04 1- پوشاک راد 9154692885 33390372 33390373 33390374 33390375
14 CF72 24 1+ پوشاک اسپرت حجره برتر ايرانيان 9154694381 33390442 33390443 33390444 33390445
15 CB18R 12.05 1- پوشاک اسپرت آكس 9154692881 33390654 33390655 33390656 33390657
16 CF46 29.7 1+ پوشاک بانوان 9154693093 33390984 33390985 33390986 33390987
17 CF51 13.88 1+ پوشاک بچگانه 9154693098 33391208 33391209 33391210 33391211
18 CB02R 12.07 1- پوشاک بچگانه 9154692897 33390387 33390388 33390389 33390390
19 CF29 21.42 1+ پوشاک بچه گانه آرتينا 9154693076 33390463 33390464 33390465 33390466
20 CF64 24.02 1+ پوشاک بچه گانه وروجك 9154694375 33390585 33390586 33390587 33390588
21 CG48 12.63 همکف پوشاک بچه گانه ارشيا 9154693022 33391080 33391081 33391082 33391083
22 CB33 41 1- پوشاک بچه گانه 9154692924 33390902 33390903 33390904
23 CB43 25.65 1- پوشاک بچه گانه مريلند 9154692934 33391127 33391128 33391129
24 CF10 32.03 1+ پوشاک زنانه سبز 9154693057 33391088 33391089 33391090
25 CF34 28.26 1+ پوشاک زنانه پاك دخت 9154693081 33391050 33391051 33391052 33391053
26 CF36 21.59 1+ پوشاک زنانه 9154693083 33391043 33391044 33391045 33391046
27 CF37 19.92 1+ پوشاک زنانه 9154693084 33391035 33391036 33391037 33391038
28 CF38 18.04 1+ پوشاک زنانه 9154692781 33390345 33390346 33390347
29 CF42 21 1+ پوشاک زنانه ركسانا 9154692777 33390287 33390288 33390289 33390290
30 CF44 21.25 1+ پوشاک زنانه 9154693091 33390745 33390746 33390747 33390748
31 CF52 22.24 1+ پوشاک زنانه آيسان 9154693099 33390777 33390778 33390779 33390780
32 CF58 27.4 1+ پوشاک زنانه 9154693105 33390477 33390478 33390479 33390480
33 CF62 34.31 1+ پوشاک زنانه حجره برتر ايرانيان 9154693109 33390255 33390256 33390257
34 CF69 39 1+ پوشاک زنانه 9154694378 33391482 33391483 33391484
35 CF70 36.62 1+ پوشاک زنانه 9154694379 33391540 33391541 33391542
36 CF21R 12.17 1+ پوشاک زنانه گالري يلدا 9154692798 33390268 33390269 33390270 33390271
37 CF35R 43.6 1+ پوشاک زنانه 9154692784 33391437 33391438 33391439
38 CG16 24.6 همکف پوشاک زنانه باران 9154692990 33390922 33390923 33390924 33390925
39 CG29 25.13 همکف پوشاک زنانه ستايش 9154693003 33390804 33390805 33390806 33390807
40 CG40 15.94 همکف پوشاک زنانه بهار كوچولو 9154693014 33390996 33390997 33390998 33390999
41 CG64 40.37 همکف پوشاک زنانه گالري بركات 9154693038 33391007 33391008 33391009
42 CG68 12.53 همکف پوشاک زنانه سعيدي 9154693042 33390431 33390432 33390433 33390434
43 CG08R 12.37 همکف پوشاک زنانه 9154692841 33390309 33390310 33390311 33390312
44 CG15R 12.52 همکف پوشاک زنانه باران 9154692834 33391156 33391157 33391158 33391159
45 CG19R 12.04 همکف پوشاک زنانه 9154692830 33390348 33390349 33390350 33390351
46 CG20R 17.5 همکف پوشاک زنانه 9154692829 33390962 33390963 33390964 33390965
47 CG24R 14.45 همکف پوشاک زنانه  4 YOU-فور يو 9154692825 33391408 33391409 33391410
48 CG27R 14.48 همکف پوشاک زنانه 9154692822 33390550 33390551 33390552 33390553
49 CB02 34.64 1- پوشاک زنانه 9154694385 33390525 33390526 33390527
50 CB03 40.68 1- پوشاک زنانه 9154694386 33391384 33391385 33391386
51 CB10 72.44 1- پوشاک زنانه تاپ و شاپ 9154692901 33390471 33390472 33390473
52 CB21 29.17 1- پوشاک زنانه 9154692912 33391324 33391325 33391326
53 CB42 22.58 1- پوشاک زنانه 9154692933 33391288 33391289 33391290 33391291
54 CB47 32.07 1- پوشاک زنانه مولتي برند 9154692938 33391503 33391504 33391505
55 CB64 31.94 1- پوشاک زنانه تن آسا 9154692955 33391488 33391489 33391490
56 CB04R 12.05 1- پوشاک زنانه آوا 9154692895 33390513 33390514 33390515 33390516
57 CB24R 14.76 1- پوشاک زنانه 9154692875 33390684 33390685 33390686
58 CB26R 20.1 1- پوشاک زنانه 9154692873 33391446 33391447 33391448
59 CB33R 20.33 1- پوشاک زنانه بريشكا 9154692866 33390850 33390851 33390852 33390853
60 CF23R 17.5 1+ پوشاک زنانه شليته 9154692796 33391221 33391222 33391223 33391224
61 CB72 13.13 1- پوشاک زنانه  و مردانه هارب 9154692963 33390813 33390814 33390815 33390816
62 CB28R 39.48 1- پوشاک زنانه مانتو نارگل 9154692871 33391440 33391441 33391442
63 CB21R 12.01 1- پوشاک زنانه و کودک 9154692878 33391023 33391024 33391025 33391026
64 CB74-76 83.47 1- پوشاک زنانه ومردانه 9154692965 33390764 33390765 33390766 33390767
65 CF41 21.6 1+ پوشاک کودک 9154693088 33391431 33391432 33391433
66 CG39 16.17 همکف پوشاک کودک گل نرگس 9154693013 33390887 33390888 33390889 33390890
67 CB36 29.03 1- پوشاک کودک سوگلي 9154692927 33391461 33391462 33391463
68 CB17R 16.18 1- پوشاک کودک 9154692882 33390676 33390677 33390678 33390679
69 CB01R 12.09 1- پوشاک کودک 9154692898 33390474 33390475 33390476
70 CF32 17.72 1+ پوشاک مردانه هديه 9154693079 33391039 33391040 33391041 33391042
71 CF35 23.32 1+ پوشاک مردانه كلاسيك من 9154693082 33390864 33390865 33390866 33390867
72 CF47 31 1+ پوشاک مردانه 9154693094 33390272 33390273 33390274
73 CF59 30.81 1+ پوشاک مردانه ابن الرضا 9154693106 33390341 33390342 33390343 33390344
74 CF60 27.13 1+ پوشاک مردانه كيان 9154693107 33390796 33390797 33390798 33390799
75 CF36R 40.4 1+ پوشاک مردانه ست 9154692783 33391519 33391520 33391521
76 CF42R 14.49 1+ پوشاک مردانه ارو 9154692777 33390287 33390288 33390289 33390290
77 CG01 30.79 همکف پوشاک مردانه بوتيكيو 9154692975 33390698 33390699 33390700
78 CG14-15 39.2 همکف پوشاک مردانه B&L 9154692988 33390557 33390558 33390559 33390560
79 CG38 17.22 همکف پوشاک مردانه زيپ 9154693012 33390325 33390326 33390327 33390328
80 CG43 68.97 همکف پوشاک مردانه كارا 9154693017 33391001 33391002 33391003
81 CG44 23.03 همکف پوشاک مردانه كارن 9154693018 33391378 33391379 33391380
82 CG50 20.13 همکف پوشاک مردانه ليپاريس 9154693024 33390946 33390947 33390948
83 CB16 27.35 1- پوشاک مردانه من تن 9154692907 33390825 33390826 33390827
84 CB19 62.7 1- پوشاک مردانه عليزاده 9154692910 33391071 33391072 33391073
85 CB39 18.86 1- پوشاک مردانه ايتوك 9154692930 33391011 33391012 33391013 33391014
86 CB65 55.24 1- پوشاک مردانه باراد 9154692956 33390844 33390845 33390846
87 CB71 14.35 1- پوشاک مردانه اميران 9154692962 33390581 33390582 33390583 33390584
88 CB77-79 90.87 1- پوشاک مردانه VIP 9154692968 33391062 33391063 33391064 33391065
89 CB22R 14.52 1- پوشاک مردانه 9154692877 33391246 33391247 33391248 33391249
90 CB25R 13.99 1- پوشاک مردانه 9154692874 33390665 33390666 33390667
91 CB29R 32.15 1- پوشاک مردانه پيراهن آستين 9154692870 33391422 33391423 33391424
92 CB41 23.11 1- پوشاک مردانه مرينوس 9154692932 33391396 33391397 33391398
93 CB22-26 285.98 1- پوشاک مکس مكس 9154692913 33390528 33390529 33390530 33390531
94 CB27R 43.62 1- پوشاک نوزاد رولان 9154692872 33390618 33390619 33390620
95 CG10-11 133.8 همکف پوشاک ورزشی ساوالان 9154692984 33391113 33391114 33391115 33391116
96 CG12 51.43 همکف پوشاک ورزشی 9154692986 33391141 33391142 33391143
97 CB09 27.16 1- پوشاک ورزشی 9154692900 33390880 33390881 33390882
98 CB31 48.44 1- پوشاك الياف طبيعي آنديا 9154692986 33391141 33391142 33391143
99 CB48 17.75 1- پوشاك زنانه 9154692939 33390567 33390568 33390569 33390570
100 CB23R 14.3 1- پوشاك زنانه آتوسا 9154692876 33390421 33390422 33390423 33390424
101 CF50 21.73 1+ پوشاك مردانه صدرا 9154693097 33390661 33390662 33390663 33390664
102 CF65 102.3 1+ پوشاك مردانه يوتس 9154694376 33391327 33391328 33391329
103 CF26R 12.05 1+ پوشاك مردانه ست 9154692793 33391138 33391139 33391140
104 CG19 39.98 همکف پوشاك مردانه 9154692993 33391074 33391075 33391076
105 CF37R 26.85 1+ پیراهن مردانه نيكان 9154692782 33390899 33390900 33390901
106 CG11R 15.79 همکف پیراهن مردانه 9154692838 33390836 33390837 33390838 33390839
107 CG54 27.17 همکف پيراهن مردانه نيكان 9154693028 33390847 33390848 33390849
108 CG11R 29.26 1+ حجاب سبز 9154692838 33390836 33390837 33390838 33390839
109 CF30 21.25 1+ حجاب حجاب فاطمي 9154693077 33390938 33390939 33390940 33390941
110 CF43 21.04 1+ لباس تو خانه مردانه 9154693090 33390784 33390785 33390786 33390787
111 CF04R 12.05 1+ لباس زیر 9154692815 33390321 33390322 33390323 33390324
112 CF31R 14.31 1+ لباس زیر سعيدي 9154692788 33390337 33390338 33390339 33390340
113 CG04R 17.64 همکف لباس زیر مردانه 9154692845 33391213 33391214 33391215 33391216
114 CB56 12.69 1- لباس زیرمردانه 9154692947 33390517 33390518 33390519 33390520
115 CB49 17.08 1- لباس زیروجوراب 9154692940 33390481 33390482 33390483 33390484
116 CF28R 12 1+ لباس زير زنانه ارزان سراي آرمان 9154692791 33390467 33390468 33390469 33390470
117 CG21-22 77.31 همکف لباس کودک پرشيا 9154692995 33391101 33391102 33391103 33391104
118 CG31-32 42.64 همکف لباس کودک كيدز 9154693005 33391171 33391172 33391173 33391174
119 CG60 27.43 همکف لباس كودك 9154693034 33390817 33390818 33390819 33390820
120 CF25 21.08 1+ مانتو 9154693072 33390554 33390555 33390556
121 CF09 60.58 1+ مانتو فروشی كارا اچ پلاس 9154693056 33390723 33390724 33390725
122 CB15R 17.5 1- مانتو و چادر 9154692884 33391300 33391301 33391302 33391303
123 CG09 40.53 همکف محصولات چرمی توس چرم 9154692983 33391479 33391480 33391481
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF48A 58.75 1+ خرازی مهرگان 9154692761 33391534 33391535 33391536
2 CF34R 20.1 1+ خرازی 9154692785 33390773 33390774 33390775 33390776
3 CF28 16.23 1+ خرازی و عينك شيلاسي 9154693075 33390647 33390648 33390649 33390650
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CB61 23.7 1- خشکباروسوغات دلبري 9154692952 33390506 33390507 33390508
2 CF08 26.19 1+ خشکبار و سوغات سخاوت 9154693055 33390446 33390447 33390448
3 CF57 25.31 1+ خشکبار و سوغات زعفران شاهدي 9154693104 33391296 33391297 33391298 33391299
4 CF32R 14.15 1+ خشکبار و سوغات نيتس 9154692787 33390992 33390993 33390994 33390995
5 CG13 18.05 همکف خشکبار و سوغات توكلي 9154692987 33390691 33390692 33390693 33390694
6 v 12.03 همکف خشکبار و سوغات سيد 9154692991 33390781 33390782 33390783
7 CG56 14.34 همکف خشکبار و سوغات سي گل قائن 9154693030 33391130 33391131 33391132
8 CG71 33.49 همکف خشکبار و سوغات نوين زعفران 9154693045 33391182 33391183 33391184
9 CG21R 15.77 همکف خشکبار و سوغات نوائي 9154692828 33390821 33390822 33390823 33390824
10 CB18 27.53 1- خشکبار و سوغات بهرامن 9154692909 33391467 33391468 33391469
11 CB62 22.08 1- خشکبار و سوغات پويندگان 9154692953 33390398 33390399 33390400
12 CG72 166 همکف خشکبار و سوغات-سحرخيز فاخر 9154693046 33391019 33391020 33391021 33391022
13 CF63 49.19 1+ صنایع دستی 9154693110 33391387 33391388 33391389
14 CF07R 12.07 1+ صنایع دستی 9154692812 33391250 33391251 33391252 33391253
15 CG08 29.69 همکف صنایع دستی اصفهان 9154692982 33390607 33390608 33390609 33390610
16 CG10R 14.87 همکف صنایع دستی شاهيده 9154692839 33390279 33390280 33390281 33390282
17 CB54 30.09 1- صنایع دستی پاتوق هنر 9154692945 33391342 33391343 33391344
18 CB82 103 1- صنایع دستی آثار هنر امروز 9154692973 33391411 33391412 33391413
19 CB35R 43 1- صنایع دستی 9154692864 33390966 33390967 33390968
20 CF24R 15.77 1+ صنايع دستي و سوغات گالري دنيا 9154692795 33390438 33390439 33390440 33390441
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF38R 26.37 1+ دکوریجات 9154692781 33390345 33390346 33390347
2 CG14R 13.39 همکف دکوریجات صنايع دستي هزار دستان 9154692835 33391123 33391124 33391125 33391126
3 CG03S 10 همکف دکوریجات 9154692772 33390435 33390436 33390437
4 CB67 21.78 1- دکوریجات 9154692958 33391058 33391059 33391060 33391061
5 CB20R 12 1- دکوریجات گيلدا 9154692879 33390668 33390669 33390670 33390671
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CG02R 12.8 همکف زیورالات 9154692847 33390733 33390734 33390735 33390736
2 CF45 21.53 1+ ساعت لحظه ها 9154693092 33390988 33390989 33390990 33390991
3 CG01S 10 همکف ساعت مدرن 9154692774 33391196 33391197 33391198
4 CF14R 15.79 1+ ساعت و زیورآلات ساعت شني 9154692805 33391304 33391305 33391306 33391307
5 CG70 14.81 همکف ساعت و زیورآلات زوپيني 9154693044 33390488 33390489 33390490 33390491
6 CG17R 14.17 همکف ساعت و زیورآلات برند 9154692832 33390365 33390366 33390367 33390368
7 CB81 24.02 1- سنگهای قیمتی ترنج 9154692972 33390611 33390612 33390613
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CB04 38.13 1- شال روسری 9154694387 33391419 33391420 33391421
2 CF26 17.56 1+ شال و روسری 9154693073 33390930 33390931 33390932 33390933
3 CF71 27.86 1+ شال و روسری 9154694380 33390577 33390578 33390579 33390580
4 CF05R 16.7 1+ شال و روسری روسري آبي 9154692814 33391145 33391146 33391147 33391148
5 CF08R 12.07 1+ شال و روسری مارال 9154692811 33390329 33390330 33390331 33390332
6 CG46 10.73 همکف شال و روسری ريونيز 9154693020 33390369 33390370 33390371 33390726
7 CG49 12.4 همکف شال و روسری هنرمند 9154693023 33391200 33391201 33391202 33391203
8 CG66 13.12 همکف شال و روسری طلاكوب 9154693040 33391031 33391032 33391033 33391034
9 CG09R 14.48 همکف شال و روسری 9154692840 33390291 33390292 33390293 33390294
10 CG16R 12 همکف شال و روسری 133 9154692833 33390926 33390927 33390928 33390929
11 CG29R 12 همکف شال و روسری مدرس نژاد 9154692820 33391054 33391055 33391056 33391057
12 CB06R 16.97 1- شال و روسری ژابيز 9154692893 33390861 33390862 33390863
13 CB16R 15.77 1- شال و روسری 9154692883 33390495 33390496 33390497
14 CB34R 14.73 1- شال و روسری 9154692865 33390730 33390731 33390732
15 CB36R 12.36 1- شال و روسری 9154692863 33391470 33391471 33391472
16 CB37R 14.49 1- شال و روسری 9154692862 33390628 33390629 33390630
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF17R 13.38 1+ عطر و ادکلن قاصدك 9154692802 33390376 33390377 33390378 33390379
2 CF41R 12.36 1+ عطر و ادکلن 9154692778 33390509 33390510 33390511 33390512
3 CG04 35.08 همکف عطر و ادکلن بهرام 9154692978 33391308 33391309 33391310 33391311
4 CG57 13.18 همکف عطر و ادکلن سالواتوره 9154693031 33391284 33391285 33391286 33391287
5 CG18R 12.17 همکف عطر و ادکلن 9154692831 33391149 33391150 33391151
6 CB53 28 1- عطر و ادکلن خانه عطر آرمان 9154692944 33391516 33391517 33391518
7 CG04S 10 همکف عطر و نقره زيبا 9154692771 33391160 33391161 33391162
8 CG02S 10 همکف عطروادکلن بوگاتي 9154692773 33391473 33391474 33391475
9 CF02R 12.07 1+ عطروادکلن وارایشی 9154692817 33390546 33390547 33390548 33390549
10 CB03R 12.04 1- عطروادکلن وارایشی اپل 9154692896 33390708 33390709 33390710 33390711
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF53 50.67 1+ عکاسی 9154693100 33391402 33391403 33391404
2 CG34-36 281.25 همکف عکاسی سرزمين من 9154693008 33390638 33390639 33390640 33390641
3 CG47 10.3 همکف عکاسی خاطره 9154693021 33390753 33390754 33390755 33390756
4 CB59 17.43 1- عکاسی خاطره 9154692950 33391416 33391417 33391418
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CB05R 17 1- عینک چشم شيشه اي 9154692894 33390574 33390575 33390576
2 CB32R 16.06 1- عینک چشم شيشه اي 9154692867 33391091 33391092 33391093
3 CG03R 17.64 همکف عینک لنز 9154692846 33391107 33391108 33391109
4 CG03 35.15 همکف عینک آفتابی مستر پليس 9154692977 33390651 33390652 33390653
5 CF39R 14.71 1+ عینک و ساعت 9154692780 33390543 33390544 33390545
6 CG26R 12.01 همکف عينك تيك 9154692823 33391134 33391135 33391136 33391137
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF12 47.64 1+ فود کورت پيتزا 9154693059 33390741 33390742 33390743 33390744
2 CF17 31.74 1+ فود کورت پاستا 9154693064 33391452 33391453 33391454
3 CF19 52.9 1+ فود کورت خالي 9154693066 33390872 33390873 33390874 33390875
4 CF23A 14.66 1+ فود کورت 9154692763 33391693 33391694 33391695
5 CF24 75.13 1+ فود کورت 9154693071 33390614 33390615 33390616 33390617
6 CF16 45.43 1+ فود کورت- برگر ويل برگر 9154693063 33391315 33391316 33391317
7 CF13 87.78 1+ فود کورت- پيتزا يه دوي 9154693060 33390384 33390385 33390386
8 CF21 46.13 1+ فود کورت- ساندويچ ديدو 9154693068 33390704 33390705 33390706
9 CF23 52.81 1+ فود کورت- غذاي سنتي ترخون 9154693070 33391476 33391477 33391478
10 CF20 39.11 1+ فود کورت- كباب كباب خوب 9154693067 33390701 33390702 33390703
11 CF15 37.25 1+ فود کورت- كباب لقمه لقمه 9154693062 33390449 33390450 33390451 33390452
12 CF14 76.89 1+ فود کورت-غذاي سنتي گلپيگان 9154693061 33391238 33391239 33391240 33391241
13 CF22 58.61 1+ فود کورت -پيتزا پينو 9154693069 33390858 33390859 33390860
14 CF18 58 1+ فودکورت -غذاي عربي 9154693065 33390635 33390636 33390637
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CF11R 17.75 1+ کفش باغ 9154692808 33390876 33390877 33390878 33390879
2 CF18R 12.52 1+ کفش 9154692801 33390358 33390359 33390360 33390361
3 CB30R 22.04 1- کفش زنانه پاناز 9154692869 33391163 33391164 33391165
4 CG42 19.47 همکف کفش و کیف باغ 9154693016 33390727 33390728 33390729
5 CF40 21.19 1+ کیف 9154693087 33390672 33390673 33390674 33390675
6 CF27R 14.45 1+ کیف هرمس 9154692792 33391225 33391226 33391227 33391228
7 CG47A 10.45 همکف کیف پا دُر 9154692767 33390275 33390276 33390277 33390278
8 CB29 12.03 1- کیف بوتون 9154692920 33390596 33390597 33390598
9 CB69 22.48 1- کیف كت بگ 9154692960 33391015 33391016 33391017 33391018
10 CF01R 12.09 1+ کیف زنانه مگنوليا 9154692818 33390599 33390600 33390601 33390602
11 CF16R 21.89 1+ کیف زنانه 9154692803 33390800 33390801 33390802 33390803
12 CG27 20.06 همکف کیف زنانه ملكه 9154693001 33391047 33391048 33391049
13 CG30 15.57 همکف کیف زنانه شايلين 9154693004 33390942 33390943 33390944 33390945
14 CB08R 12.07 1- کیف زنانه ايستاتيس 9154692891 33391242 33391243 33391244 33391245
15 CB27 28.7 1- کیف کفش آ – زارا 9154692918 33390934 33390935 33390936 33390937
16 CF56 21.82 1+ کیف و صنایع دستی دستي باف ايران 9154693103 33390719 33390720 33390721 33390722
17 CF15R 19.55 1+ کیف و کفش 9154692804 33390737 33390738 33390739 33390740
18 CG33 16.47 همکف کیف و کفش مگنوليا 9154693007 33390395 33390396 33390397
19 CG30R 12.47 همکف کیف و کفش 9154692819 33390563 33390564 33390565 33390566
20 CB17 27.17 1- کیف و کفش كلاسيك من 9154692908 33391097 33391098 33391099
21 CB34 46.41 1- کیف و کفش بوتون 9154692925 33390761 33390762 33390763
22 CB46 15.63 1- کیف و کفش 9154692937 33390405 33390406 33390407 33390408
23 CB60 18.76 1- کیف و کفش پاپوش 9154692951 33391464 33391465 33391466
24 CF39 23.62 1+ کیف و کفش زنانه 9154693086 33391366 33391367 33391368
25 CB38R 20.37 1- کیف و کفش مردانه 9154692861 33391399 33391400 33391401
26 CF68 33.16 1+ کیف وکفش احسان 9154694377 33391443 33391444 33391445
27 CF20R 14.16 1+ کیف وکفش آرمان 9154692799 33391292 33391293 33391294 33391295
28 CG41 20.97 همکف کیف وکفش چرم آرا مشهد 9154693015 33390295 33390296 33390297 33390298
29 CB30 12.01 1- کیف وکفش 9154692921 33390453 33390454 33390455 33390456
30 CB11R 13.89 1- کیف وکفش 9154692888 33390428 33390429 33390430
31 CF33R 14.04 1+ كفش بچگانه 9154692786 33390380 33390381 33390382 33390383
32 CF12R 14.48 1+ كيف و كفش 9154692807 33391254 33391255 33391256 33391257
33 CG25R 12 همکف كيف و كفش 9154692824 33390305 33390306 33390307 33390308
34 CF06R 16.7 1+ كيف و كفش زنانه 9154692813 33390883 33390884 33390885 33390886
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CB57 28.05 1- لوازم جانبی كامپيوتر و موبايل داده پرداز روژا 9154692948 33391351 33391352 33391353
2 CG67 13.8 همکف لوازم جانبی موبایل 9154693041 33390749 33390750 33390751 33390752
3 CG61-63 87.23 همکف لوازم خانگی دلونگي 9154693035 33391229 33391230 33391231 33391232
4 CG05R-07R 39.68 همکف لوازم خانگی ناخمن 9154692844 33390953 33390954 33390955 33390956
5 CG59 25.25 همکف لوازم خانگی و TV شاپ پدرام اميد 9154693033 33391094 33391095 33391096
6 CF33 87.4 1+ لوازم منزل 9154693080 33391393 33391394 33391395
7 CF03R 12.04 1+ موبایل ولوازم جانبی 9154692816 33390854 33390855 33390856 33390857
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن 1 تلفن 2 تلفن 3 تلفن 4
1 CG23-26 130.61 همکف محصولات رضوی رضوي 9154692997 33390910 33390911 33390912 33390913
2 CB37 63.1 1- مدیریت قرعه کشی 9154692928 33391357 33391358 33391359
3 CB31R 20.37 1- لوازم شکار آرتميس 9154692868 33391027 33391028 33391029 33391030
4 CF24A 397.29 1+ گالری و غار 9154692762 33390554 33390555 33390556
5 CF01-06 180.5 1+ کالای خواب شنل نقره اي 9154693048 33391262-79
6 CF55 13.14 1+ عسل فروشی كندو 9154693102 33391178 33391179 33391180 33391181
7 CF25R 16.18 1+ شکلات كلبه شكلات 9154692794 33391204 33391205 33391206 33391207
8 CB40 19.47 1- شکلات خارجی 9154692931 33391390 33391391 33391392
9 CB66 36.89 1- سوپر مارکت آرميتا 9154692957 33390716 33390717 33390718
10 CB63 31.15 1- سیسمونی کودک 9154692954 33391506 33391507 33391508
11 CF66 28.09 1+ سینمای هفت بعدی 9154692766 33391375 33391376 33391377
12 CG36A 612 همکف رستوران تفرجگاه 9154692769 33391699 33391700 33391701
13 CG73 42.29 همکف خودپرداز بانک 9154693047 33391449 33391450 33391451
14 CF15A 37.25 1+ دفتر IT 9154692764 33391690 33391691 33391692
15 CG28 23.69 همکف تابلوهای شنی تابلوسازان 9154693002 33390352 33390353 33390354
16 CG22R 16.18 همکف ترمه اسحاقي 9154692827 33390603 33390604 33390605
17 CF29R 12.01 1+ ترمه فروشی 9154692790 33390840 33390841 33390842 33390843
18 CF31 21.13 1+ تریکو-کش بافت خورشيد 9154693078 33390313 33390314 33390315 33390316
19 CF67 131.15 1+ بهره برداری 9154692765 33391494 33391495 33391496 33390333
20 CF02S 10 1+ پاستیل و شکلات 9154692759 33391339 33391340 33391341
21 CG20 80.12 همکف بانک انصار 9154692994 33391077 33391078 33391079