شرح بخش تجاری مجتمع آرمان

بخش تجاری مجتمع تجاری، اقامتی- مسکونی آرمان دارای ۳ ورودی می باشد. ورودی اصلی در جنوب مجتمع و حاشیه خیابان نواب صفوی ، ورودی دوم در شمال و ورودی سوم در شرق مجتمع واقع شده اند و واحدهای تجاری در سه طبقه ۱- ، همکف و ۱+ با ترکیب مطالعه شده ای به سه بخش، یعنی ۴۳۶ باب مغازه، ۶۳ ویترین و ۲۲ کیوسک تقسیم بندی میشود.در مجموع به مساحت ۲۴۳۴۲ متر مربع می باشد.

این طبقه می تواند روزانه پذیرای ۱۰۲۴۴ نفر مراجعه کننده باشد. در این طبقه ۱۲۱واحد تجاری ،۱۴ کیوسک و ۲۲ ویترین وجود دارد. زیربنای این طبقه ۸۲۰۰ مترمربع می باشد. تفرجگاه مرکزی با مساحت ۱۳۵۰ متر مربع  در این طبقه واقع شده است.

وجود مجسمه پیرخرد، آبشارهای متنوع، برکه، کافی شاپ و از جاذبه های منحصر به فرد موجود در این طبقه است که تلاش بر این است تا این فضاها سرگرمی مناسبی برای افراد خانواده به وجود بیاورد .نمازخانه و سرویس بهداشتی از دیگر فضاهای این طبقه هستند.

علاوه بر موارد ذکر شده ، در طبقه منهای یک فضایی برای کودکان اختصاص داده شده است که مراجعه کنندگان می توانن کودکان خودرا جهت تفریح و سرگرمی به این قسمت آورده و خود به راحتی در مجتمع گردش و جستجو نموده و به امور خود بپردازند.

بطور کل می توان گفت بخش تجاری این مجتمع بگونه ای طراحی شده که مراجعه کننده (در اصلاح پاخور) به هر سه طبقه یکسان باشد و این از شاخص ها و مزایای طراحی این مرکز تجاری می باشد

طبقه همکف این مجتمع دارای ظرفیت ۶۷۳۲ نفر مراجعه کننده در روزبوده و دارای  ۱۰۵واحد ، ۴ کیوسک و ۲۰ ویترین می باشد.

زیربنای این طبقه ۷۴۰۰ مترمربع بوده که با راهروهای عریض با سبک معماری مدرن و دسترسی آسان به فضاها، باعث شده است حس لذت ورودی باشکوه اصلی بخش تجاری برای مراجعه کنندگان دوچندان شود.ورودی اصلی مجتمع تجاری از خیابان نواب صفوی در این طبقه است. همچنین به منظور سهولت رفت وآمد، خروجی های فرعی دیگری نیز در این طبقه طراحی شده است.

در این طبقه ورودی رستوران صخره ای درون غار قرارگرفته است که در پشت آبشار تفرجگاه واقع است و کلیه غذاهای ایرانی و فرنگی درآن سرو می شود.

طبقۀ اول تجاری ۱+ ، ظرفیت سرویس دهی به ۵۴۶۸ نفر مراجعه کننده در روز را دارد .در این طبقه ۱۴۴واحد تجاری جانمایی شده است. طراحی مدرن دسترسی ها و تجهیزات ارتباط عمودی فضاها و وجود فودکورت یکی از ویژگی های قابل توجه این طبقه است. این طبقه حدود ۸۶۰۰ مترمربع زیربنا دارد. راهروهای عریض با سبک معماری مدرن، نورگیر طبیعی و ۲۱ ویترین انحصاری برای نمایش کالا و تبلیغات و ۴ کیوسک، از نکاتی است که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

 طراحی فضای فود کُرت منطبق بر بهترین استانداردهای بین المللی این گونه است که چندین سرویس دهنده یا تهیه کنندۀ غذا در پیشخوان های مستقل، اقدام به ارائۀ غذا شامل پیش غذا، غذاهای اصلی، دسر و نوشیدنی به صورت خودخدمتی ( Self-Service ) می کنند. مشتریان پس از تهیۀ غذا می توانند برای صرف آن، از فضای مبلمان شدۀ مشترک بین سرویس دهندگان استفاده کنند. فودکرت مجتمع چند منظورۀ آرمان با احتساب فضای مبلمان شده، به مساحت کلی ۱۵۸۷مترمربع با ترکیب ۸۱۵ مترمربع فضای تولید، بسته بندی و عرضۀ غذا که در ۱۵ پیشخوان بناشده، در طبقۀ اول بخش تجاری (۱+)، برای سرویس دهی به مراجعان طراحی شده است. این بخش ظرفیت پذیرش و خدمت رسانی به ۸۰۰ نفر در روز را داراست .

 در این طبقه ورودی گالری تفرجگاه قرار داشته که آثار هنری هنرمندان جهت بازدید مراجعه کنندگان به نمایش در خواهد آمد.همچنین مجسمه مرد سخنو در این طبقه قرار دارد.

در این طبقه ۲ سرویس بهداشتی در ضلع های شمال شرقی و سرویس دیگر به جهت نزدیکی به بخش فودکردت در جنوب غربی تعبیه شده است.

از دیگر مزایا و شاخص های این مجتمع وجود وید ها یا فضاهای بازی می باشد که در طبقات تجاری در نظر گرفته شده است.

جهت چشم نواز تر شدن این ویدها اقدام به نورپردازی و تزئین آنها شده است. استفاده از حباب های ماهی شکل ، آویزهای پروانه و قاصدک و شاهکار دیگر بخش تجاری ساخت درخت چنار با طراحی و دستان توانمند استاد چیره دست مجسمه سازی جهان می باشد که خود این مجموعه چنار نیز همانند تفرجگاه دارای داستانی مفهومی می باشد.

دیگر شاخص منحصر بفرد بخش تجاری وید خاطره است. در این وید دیواری به ابعاد ۶/۳ متر در ارتقاع ۱۳ متر قرار دارد. اندازه و کشیدگی این وید، ما را بر آن داشت تا ایده ای خاص با این وید هماهنگ کنیم که نشان دهنده یک دید و روند رو به رشد پروژه باشد(حرکت از فرش به عرش). در همین راستا عکسی از پروژه در نظر گرفتیم و در تکمیل این ایده در جهت قدردانی از تمام نیروهای فعال در پروژه آرمان بر آن شدیم عکسهای پرسنل نیز به گونه ای در این عکس قرار گیرد.ایده ای که تلفیقی از این دو فرآیند را با هم داشته باشد هم عکسی از پروژه و هم عکسهای پرسنل در کنار هم قرار گیرند و از کنار هم قرار گرفتن عکسهای پرسنل در نهایت عکس نمای پروژه را داشته باشیم . با پیشرفت طراحی پروژه و نوع استفاده از متریال گوناگون سنگ ، کاشی ، نقاشی و . . . با توجه نوع کلاژ و دقیق بودن نوع چاپ ، بر آن شدیم چاپ روی نوارهای استیل قرار دهیم و این نوارها در پس زمینه تصویر پروژه را تشکیل میدهد و روی آن پیکسل هایی از تصاویر پرسنل قرار می گیرند و در جهت کاربردی کردن بیشتر دیوار و ارتباط برقرار کردن مخاطب عام و خاص با آن صندلی از جنس همان استیل تهیه شد که افراد جهت استفاده و دیدن قاب از آن استفاده کنند . دوربین و استندی در پائین دیوار طراحی شده است که با جستجو کردن اسم افراد عکس فرد جستجو شده با لیزر بر روی دیواره خاطره مشخص شده و با دوربینی که در محل قرار گرفته و قابلیت بزرگنمایی را دارد همزمان عکس و اطلاعات فرد با پروژکتور روی استند دیوار مجاور قرار خواهد گرفت. این دیوار حدیث شریف من “لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق” را تداعی خواهد کرد.

چیزی که باعث شده مجتمع تجاری آرمان در ایران  بی نظیر و منحصر بفرد باشد وجود تفرجگاه به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع  که تلفیقی از معماری، مجسمه سازی، نقش برجسته و طبیعت بومی خراسان می باشد که هریک از تندیس ها و مجسمه های آن دارای مفاهیمی فلسفی، شاعرانه و سمبلی از اخلاقیات و عرفان ایرانی می باشند.

تندیس پیرخرد که دارای پوشش اهالی خراسان شمالی با دستاری بر سر می باشد چراغ در دست که نماینگر روشن بخش بودن راه و حرکت دست به سمت قلب و وارد کردن میهمانان به داخل مجسمه نشان از دعوت هر کس به درون خویش و شناخت بیشتر خویشتن است که با چراغ در دستش بتوان راه درست را از نادرست تشخیص داد و استعاره ای است از حدیث” من عرف نفسه فقد عرف رب” میهمان فراخوانده به قلب مجسمه پس از آنکه از دید مردم ظاهر بین غیب می شود در حقیقت وارد گالری فرهنگی شده و محصولات فرهنگی به ایشان عرضه گردد و سپس از غار گردشگری واقع در طبقه۱+ می توانند مجدد به فضای تجاری بازگردند.

مجسمه بار امانت، همانطور که از اسمش پیداست نشان از حمل این بار عشق و معرف الهی توسط انسان است و مصداق آیه ۷۲ سوره شریفه احزاب “انا عرضنا الامانه على السموات و الارض و الجبال فابین ان یحملنها و اشفقن منها و حملها الانسان انه کان ظلوما جهولا”  و همانگونه که  شاعر بزرگ ایران زمین خواجه شیراز حافظ می گوید:

دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند       گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند

ساکنان حرم ستر و عفاف ملکوت       با من راه نشین باده مستانه زدند

(( آسمان بار امانت نتوانست کشید       قرعه کار به نام من دیوانه زدند))

دختر بچه با گوی نورانی که بر بالای سر خود گرفته است نمادی از جنبش و حرکت انسان به سوی نور و روشنایی است.

نماد آب و آتش که نشان از وجود تضادها در کنار هم می شود مفهوم درون هر انسانی بوده و بخشی از خلقت های پروردگار را برای بازدیدکنندگان از مجتمع آرمان به نمایش می گذارد.

تفرجگاه نمادی از طبیعت صخره، ابر، آبشار، باران و برکه می باشد که ابرهای آن با بارش باران نزول رحمت الهی را تداعی نموده و هوایی مرطوب در محیط ایجاد می کند که حس طبیعت واقعی را به مراجعه کنندگان می دهد.

درون برکه سنگهایی وجود دارد که از دورن آن آب غلیان نموده و گاهی فوران دارد و با نورپردازی و تشکیل بخار تداعی خروج مواد مذاب و ماگمایا از درون زمین می کند.

آبشار اصلی تفرجگاه مرکزی به ارتفاع۱۴ متر و به عرض ۶ متر می باشد که در کنار آن تعداد ۱۱ آبشار کوچک که از لابه های صخره ها و دست مجسمه جاری است.

وجود نخل های طبیعی که نشان از گونه های متفاوت گیاهی در این تفرجگاه بوده و قامت بلند آن نشان از پایداری و مقاومت دارد و همچنین نشان دهنده ارتفاع تجاری و تفرجگاه می باشد.

گونه های گیاهی مختلف شامل پالم، فیکوس، بنجامین، برگ عبایی، آ‌‌گلونما، لیندا، کاج مطبق، لیپتوس، بابا آدم و چندین گونه دیگر که در کنار  و روی صخره ها و برکه قرار داده شده است، موجبات نزدیکی انسان به طبیعت و خلقت های پروردگار را فراهم می آورده است.

در پشت این صخره ها غاری وجود دارد که درون آن همانند غارهای یافت شده از دوران پارینه سنگی و بعد آن طراحی گردیده است و مراجعه کننده می توانند نقش هایی را بر روی دیوارها و سنگهای غار بیابند و ظروف و اشیائ قابل استفاده  آن دوران نیز در غار گذاشته شده است. همچنین جهت طبیعتر شدن آن قندیل هایی از سقف آویخته شده است، همچنین بر روی بدنه سنگها اشکالی و تصاویر کنده کاری شده که در یک نگاه قابل تشخیص نمی باشد که یافتن این تصاویر برای میهمانان جذابیت ایجاد می کند.

کاربری این غار رستوران و گالری است که ورودی به آن از ۳ طریق دست پیر خرد و درب های طبقه ۱+ و همکف می باشد.

شیرآلات نصب شده در سرویس های بهداشتی بخش تجاری از نوع برقی و از بهترین برند ایران KWC می باشد. این شیرها بعلت داشتن چشم الکترونیکی موجب جلوگیری از هدر رفت آب می شوند.

از ۳ دستگاه آسانسور پانورما در کنار تفرجگاه استفاده شده است۱۲ پله برقی با برند هیوندایی در محل های ورودی مجتمع در نظر گرفته شده است.۵ دستگاه آسانسور با ظرفیت هر کدام ۱۳ نفر با برند هیوندایی سیستم سرمایش و گرمایش فن کوئل دارای تنظیمات دیجیتالی با برند LG می باشد.

کف واحد های تجاری با سرامیک اپل پوشیده است و راهرو ها نیز با سرامیکی که سطح آن راشیشه ای به ضخامت ۲ میلیتر پوشیده است مفروش گردیده است. وجود هواساز در طبقات آن موجب توزیع اکسیژن و هوای تازه شده که محیط مناسبی را فراهم می آورد. این هواسازها هوای بیرون مجتمع را گرفته و از فیلتر عبور میدهند و سپس در تبادل با سیستم های گرمایشی و سرمایشی قرار گرفته و با دمایی مطبوع به سالن ها دمیده می شوند.

برای برقراری مسائل امنیتی و حفظ ارتباط فضای بیرونی آرمان با خیابان اصلی، به جای استفاده از کرکره، از شیشه های لمینیت سه جداره که ضدگلوله و ضدضربه است، بکار برده شده همچنین در راستای زیبا سازی و ایجاد نظم در فضای داخلی، شیشۀ مغازه ها نیز لمینیت می باشد. برای حفظ امنیت مالکین و مراجعین تمامی فضاهای مشاع تجاری تحت پوشش دوربین مدار بسته می باشد.

در بخش تجاری مجتمع برندهایی نظیر کاترپیلا (Caterpillar)، سامسونیت (Samsonite)، مکس (MAX)، ساوالان (SAVALAN)، نوین زعفران، زعفران سحرخیز، لوازم خانگی دلونگی (Delonghi) و ناخمن (Nachtmann) و … ، در قسمت فود کورت، رستوران ها و فست فودهای مشهور ایران و مشهد مانند ویل برگر، دیدو، پیتزا پینو ، یه دوی و… وهمچنین بستنی و آبمیوه ویتامین حضور دارند.

مجتمع جهت رفاه حال مراجعه کنندگان و میهمانان خود ۲ طبقه پارکینگ به ظرفیت ۴۲۹ جای پارک طراحی کرده است که دارای سیستم هوشمند می باشد

از مزیت های پارکینگ آرمان می توان به سیستم PMS اشاره کرد که قابلیت های ویژه ای همچون ثبت ورود، خروج و شمارۀ پارک ماشین به صورت اتوماتیک، سیستم هشداردهنده برای مسائل امنیتی و همچنین محاسبۀ هزینۀ پارک اشاره کرد.

نصب سنسورهایی برای نمایش جای خالی اتومبیل، یکی دیگر از خصوصیات این پارکینگ است. زمانی که راننده وارد رمپ پارکینگ می شود، با نگاه کردن به تابلو و توجه به چراغ ها، می تواند بدون اینکه در طبقات دور بزند، از در ورودی جاهای خالی را تشخیص دهد. به این ترتیب راننده می تواند با طی کوتاهترین مسیر و صرف مدت زمان کوتاهی به جای پارک مناسب دست یابد.

از سوی دیگر در این سیستم امکان گزارش گیری وجود دارد و همچنین میتوان برنامه ریزی کرد که هزینه پارکینگ به طور خودکار از طریق کار تهای اعتباری، از حساب مشتری کسر شود.

در سیستم PMS پلاک خودرو هنگام ورود و خروج به طور اتوماتیک قرائت می شود. علاوه بر این لزومی ندارد در همه زمانها فضای پارکینگ به طور کامل باز باشد.در مواقع غیر پیک می توان از طریق راه بندها مسیرها را مسدود کرد تا از هدررفت انرژی جلوگیری شود.لازم به ذکر است سیستم PMS این پروژه از برندی اسپانیایی خریداری شده است.

ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF61 ۲۹٫۴۱ ۱+ اسباب بازی ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۸ ۳۳۳۹۰۳۵۵ ۳۳۳۹۰۳۵۶ ۳۳۳۹۰۳۵۷
۲ CG05 ۲۹٫۵۹ همکف اسباب بازی گلد شاپ ۹۱۵۴۶۹۲۹۷۹ ۳۳۳۹۰۹۵۳ ۳۳۳۹۰۹۵۴ ۳۳۳۹۰۹۵۵ ۳۳۳۹۰۹۵۶
۳ CB20 ۳۱٫۹۴ ۱- اسباب بازی ۹۱۵۴۶۹۲۹۱۱ ۳۳۳۹۱۱۱۹ ۳۳۳۹۱۱۲۰ ۳۳۳۹۱۱۲۱
۴ CB07R ۱۲٫۰۷ ۱- اسباب بازی ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۲ ۳۳۳۹۰۷۱۲ ۳۳۳۹۰۷۱۳ ۳۳۳۹۰۷۱۴ ۳۳۳۹۰۷۱۵
۵ CF13R ۱۴٫۸۷ ۱+ عروسک فروشی ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۶ ۳۳۳۹۱۲۵۸ ۳۳۳۹۱۲۵۹ ۳۳۳۹۱۲۶۰ ۳۳۳۹۱۲۶۱
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF49 ۳۶٫۶۱ ۱+ آبمیوه و بستنی ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۶ ۳۳۳۹۰۴۹۲ ۳۳۳۹۰۴۹۳ ۳۳۳۹۰۴۹۴
۲ CF09R ۴۲٫۴۸ ۱+ آبمیوه و بستنی ویتامین ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۰ ۳۳۳۹۰۸۹۵ ۳۳۳۹۰۸۹۶ ۳۳۳۹۰۸۹۷ ۳۳۳۹۰۸۹۸
۳ CG51-52 ۴۳٫۲۱ همکف آبمیوه و بستنی کوروش بابا ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۵ ۳۳۳۹۰۷۸۸ ۳۳۳۹۰۷۸۹ ۳۳۳۹۰۷۹۰ ۳۳۳۹۰۷۹۱
۴ CB28 ۲۴٫۱۵ ۱- آبمیوه و بستنی باران ۹۱۵۴۶۹۲۹۱۹ ۳۳۳۹۰۹۰۵ ۳۳۳۹۰۹۰۶ ۳۳۳۹۰۹۰۷
۵ CG55 ۴۲٫۸۳ همکف کافی شاپ و محصولات قهوه پازل ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۹ ۳۳۳۹۰۴۵۷ ۳۳۳۹۰۴۵۸ ۳۳۳۹۰۴۵۹
۶ CG36A ۶۱۲ همکف رستوران تفرجگاه ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۹ ۳۳۳۹۱۶۹۹ ۳۳۳۹۱۷۰۰ ۳۳۳۹۱۷۰۱
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF43R ۲۰٫۳۷ ۱+ آرایشی و بهداشتی ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۶ ۳۳۳۹۰۶۸۰ ۳۳۳۹۰۶۸۱ ۳۳۳۹۰۶۸۲ ۳۳۳۹۰۶۸۳
۲ CF01S ۱۰ ۱+ آرایشی و بهداشتی ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۰ ۳۳۳۹۱۵۳۱ ۳۳۳۹۱۵۳۲ ۳۳۳۹۱۵۳۳
۳ CG23R ۱۲٫۰۵ همکف آرایشی و بهداشتی پارسه ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۶ ۳۳۳۹۱۱۸۹ ۳۳۳۹۱۱۹۰ ۳۳۳۹۱۱۹۱ ۳۳۳۹۱۱۹۲
۲۷۵ CB68 ۱۳٫۸۹ ۱- لوازم آرایشی ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۹ ۳۳۳۹۰۲۹۹ ۳۳۳۹۰۳۰۰ ۳۳۳۹۰۳۰۱
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF73 ۱۴٫۳۸ ۱+ بدلیجات یاس ۹۱۵۴۶۹۴۳۸۲ ۳۳۳۹۰۸۹۱ ۳۳۳۹۰۸۹۲ ۳۳۳۹۰۸۹۳ ۳۳۳۹۰۸۹۴
۲ CF04S ۱۰ ۱+ بدلیجات افضلی نیک ۹۱۵۴۶۹۲۷۵۷ ۳۳۳۹۱۴۹۷ ۳۳۳۹۱۴۹۸ ۳۳۳۹۱۴۹۹
۳ CB19R ۱۴٫۴۵ ۱- بدلیجات ۹۱۵۴۶۹۲۷۵۷ ۳۳۳۹۱۴۹۷ ۳۳۳۹۱۴۹۸ ۳۳۳۹۱۴۹۹
۴ CF27 ۱۶٫۶ ۱+ بدلیجات و آرایشی ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۰ ۳۳۳۹۱۳۱۸ ۳۳۳۹۱۳۱۹ ۳۳۳۹۱۳۲۰
۵ CF19R ۱۲ ۱+ بدلیجات وعطر ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۰ ۳۳۳۹۱۱۶۷ ۳۳۳۹۱۱۶۸ ۳۳۳۹۱۱۶۹ ۳۳۳۹۱۱۷۰
۶ CG65 ۱۲٫۳۵ همکف نقره زیبایی ۹۱۵۴۶۹۳۰۳۹ ۳۳۳۹۰۴۲۵ ۳۳۳۹۰۴۲۶ ۳۳۳۹۰۴۲۷
۷ CG12R ۱۹٫۵۳ همکف نقره جات ذوالفقار ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۷ ۳۳۳۹۰۶۵۸ ۳۳۳۹۰۶۵۹ ۳۳۳۹۰۶۶۰
۸ CG53 ۱۳٫۹۴ همکف نقره فروشی ماه ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۷ ۳۳۳۹۰۶۳۱ ۳۳۳۹۰۶۳۲ ۳۳۳۹۰۶۳۳ ۳۳۳۹۰۶۳۴
۹ CG18 ۱۲٫۰۱ همکف نقره و بدلیجات سادات ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۱ ۳۳۳۹۱۱۴۹ ۳۳۳۹۱۱۵۰ ۳۳۳۹۱۱۵۱
۱۰ CG37 ۲۱٫۰۸ همکف نقره و بدلیجات ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۱ ۳۳۳۹۰۵۹۳ ۳۳۳۹۰۵۹۴ ۳۳۳۹۰۵۹۵
۱۱ CG01R ۱۲٫۷۵ همکف نقره و بدلیجات بهرام ۹۱۵۴۶۹۲۸۴۸ ۳۳۳۹۰۵۲۱ ۳۳۳۹۰۵۲۲ ۳۳۳۹۰۵۲۳ ۳۳۳۹۰۵۲۴
۱۲ CG28R ۱۴٫۴۳ همکف نقره و بدلیجات پیچک ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۱ ۳۳۳۹۱۲۱۷ ۳۳۳۹۱۲۱۸ ۳۳۳۹۱۲۱۹ ۳۳۳۹۱۲۲۰
۱۳ CB01S ۱۰ ۱- نقره و بدلیجات هیراد ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۰ ۳۳۳۹۱۳۶۳ ۳۳۳۹۱۳۶۴ ۳۳۳۹۱۳۶۵
۱۴ CB55 ۱۲٫۱۸ ۱- نقره وبدلیجات گالری فیروزه ۹۱۵۴۶۹۲۹۴۶ ۳۳۳۹۱۰۸۴ ۳۳۳۹۱۰۸۵ ۳۳۳۹۱۰۸۶ ۳۳۳۹۱۰۸۷
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF48 ۵۴٫۴ ۱+ پوشاک ورونیکا ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۵ ۳۳۳۹۱۴۳۴ ۳۳۳۹۱۴۳۵ ۳۳۳۹۱۴۳۶
۲ CF30R ۱۴٫۴۸ ۱+ پوشاک سیتی هپی ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۹ ۳۳۳۹۰۵۰۱ ۳۳۳۹۰۵۰۲ ۳۳۳۹۰۵۰۳ ۳۳۳۹۰۵۰۴
۳ CF40R ۴۳٫۱۶ ۱+ پوشاک مدرس ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۹ ۳۳۳۹۰۴۰۱ ۳۳۳۹۰۴۰۲ ۳۳۳۹۰۴۰۳
۴ CG02 ۳۱٫۳۱ همکف پوشاک ژست ۹۱۵۴۶۹۲۹۷۶ ۳۳۳۹۰۸۰۹ ۳۳۳۹۰۸۱۰ ۳۳۳۹۰۸۱۱ ۳۳۳۹۰۸۱۲
۵ CG45 ۱۲۷ همکف پوشاک الیزه ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۹ ۳۳۳۹۰۴۸۵ ۳۳۳۹۰۴۸۶ ۳۳۳۹۰۴۸۷
۶ CG69 ۱۴٫۰۹ همکف پوشاک اخوندزاده ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۳ ۳۳۳۹۰۸۶۸ ۳۳۳۹۰۸۶۹ ۳۳۳۹۰۸۷۰ ۳۳۳۹۰۸۷۱
۷ CG13R ۲۱٫۸۴ همکف پوشاک آنتیک ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۶ ۳۳۳۹۱۰۰۴ ۳۳۳۹۱۰۰۵ ۳۳۳۹۱۰۰۶
۸ CB06 ۳۰٫۴۳ ۱- پوشاک آنتیک ۹۱۵۴۶۹۴۳۸۹ ۳۳۳۹۰۴۹۸ ۳۳۳۹۰۴۹۹ ۳۳۳۹۰۵۰۰
۹ CB08 ۳۰٫۷۴ ۱- پوشاک ساچلی ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۹ ۳۳۳۹۰۴۱۸ ۳۳۳۹۰۴۱۹ ۳۳۳۹۰۴۲۰
۱۰ CB11-15 ۱۶۳٫۶۳ ۱- پوشاک فاخر ۹۱۵۴۶۹۲۹۰۲ ۳۳۳۹۰۹۶۹ ۳۳۳۹۰۹۷۰ ۳۳۳۹۰۹۷۱ ۳۳۳۹۰۹۷۲
۱۱ CB31 ۴۸ ۱- پوشاک ۹۱۵۴۶۹۲۹۲۲ ۳۳۳۹۱۱۸۵ ۳۳۳۹۱۱۸۶ ۳۳۳۹۱۱۸۷
۱۲ CB10R ۱۴٫۰۶ ۱- پوشاک راد ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۹ ۳۳۳۹۰۵۷۱ ۳۳۳۹۰۵۷۲ ۳۳۳۹۰۵۷۳
۱۳ CB14R ۱۲٫۰۴ ۱- پوشاک راد ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۵ ۳۳۳۹۰۳۷۲ ۳۳۳۹۰۳۷۳ ۳۳۳۹۰۳۷۴ ۳۳۳۹۰۳۷۵
۱۴ CF72 ۲۴ ۱+ پوشاک اسپرت حجره برتر ایرانیان ۹۱۵۴۶۹۴۳۸۱ ۳۳۳۹۰۴۴۲ ۳۳۳۹۰۴۴۳ ۳۳۳۹۰۴۴۴ ۳۳۳۹۰۴۴۵
۱۵ CB18R ۱۲٫۰۵ ۱- پوشاک اسپرت آکس ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۱ ۳۳۳۹۰۶۵۴ ۳۳۳۹۰۶۵۵ ۳۳۳۹۰۶۵۶ ۳۳۳۹۰۶۵۷
۱۶ CF46 ۲۹٫۷ ۱+ پوشاک بانوان ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۳ ۳۳۳۹۰۹۸۴ ۳۳۳۹۰۹۸۵ ۳۳۳۹۰۹۸۶ ۳۳۳۹۰۹۸۷
۱۷ CF51 ۱۳٫۸۸ ۱+ پوشاک بچگانه ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۸ ۳۳۳۹۱۲۰۸ ۳۳۳۹۱۲۰۹ ۳۳۳۹۱۲۱۰ ۳۳۳۹۱۲۱۱
۱۸ CB02R ۱۲٫۰۷ ۱- پوشاک بچگانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۷ ۳۳۳۹۰۳۸۷ ۳۳۳۹۰۳۸۸ ۳۳۳۹۰۳۸۹ ۳۳۳۹۰۳۹۰
۱۹ CF29 ۲۱٫۴۲ ۱+ پوشاک بچه گانه آرتینا ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۶ ۳۳۳۹۰۴۶۳ ۳۳۳۹۰۴۶۴ ۳۳۳۹۰۴۶۵ ۳۳۳۹۰۴۶۶
۲۰ CF64 ۲۴٫۰۲ ۱+ پوشاک بچه گانه وروجک ۹۱۵۴۶۹۴۳۷۵ ۳۳۳۹۰۵۸۵ ۳۳۳۹۰۵۸۶ ۳۳۳۹۰۵۸۷ ۳۳۳۹۰۵۸۸
۲۱ CG48 ۱۲٫۶۳ همکف پوشاک بچه گانه ارشیا ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۲ ۳۳۳۹۱۰۸۰ ۳۳۳۹۱۰۸۱ ۳۳۳۹۱۰۸۲ ۳۳۳۹۱۰۸۳
۲۲ CB33 ۴۱ ۱- پوشاک بچه گانه ۹۱۵۴۶۹۲۹۲۴ ۳۳۳۹۰۹۰۲ ۳۳۳۹۰۹۰۳ ۳۳۳۹۰۹۰۴
۲۳ CB43 ۲۵٫۶۵ ۱- پوشاک بچه گانه مریلند ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۴ ۳۳۳۹۱۱۲۷ ۳۳۳۹۱۱۲۸ ۳۳۳۹۱۱۲۹
۲۴ CF10 ۳۲٫۰۳ ۱+ پوشاک زنانه سبز ۹۱۵۴۶۹۳۰۵۷ ۳۳۳۹۱۰۸۸ ۳۳۳۹۱۰۸۹ ۳۳۳۹۱۰۹۰
۲۵ CF34 ۲۸٫۲۶ ۱+ پوشاک زنانه پاک دخت ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۱ ۳۳۳۹۱۰۵۰ ۳۳۳۹۱۰۵۱ ۳۳۳۹۱۰۵۲ ۳۳۳۹۱۰۵۳
۲۶ CF36 ۲۱٫۵۹ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۳ ۳۳۳۹۱۰۴۳ ۳۳۳۹۱۰۴۴ ۳۳۳۹۱۰۴۵ ۳۳۳۹۱۰۴۶
۲۷ CF37 ۱۹٫۹۲ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۴ ۳۳۳۹۱۰۳۵ ۳۳۳۹۱۰۳۶ ۳۳۳۹۱۰۳۷ ۳۳۳۹۱۰۳۸
۲۸ CF38 ۱۸٫۰۴ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۱ ۳۳۳۹۰۳۴۵ ۳۳۳۹۰۳۴۶ ۳۳۳۹۰۳۴۷
۲۹ CF42 ۲۱ ۱+ پوشاک زنانه رکسانا ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۷ ۳۳۳۹۰۲۸۷ ۳۳۳۹۰۲۸۸ ۳۳۳۹۰۲۸۹ ۳۳۳۹۰۲۹۰
۳۰ CF44 ۲۱٫۲۵ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۱ ۳۳۳۹۰۷۴۵ ۳۳۳۹۰۷۴۶ ۳۳۳۹۰۷۴۷ ۳۳۳۹۰۷۴۸
۳۱ CF52 ۲۲٫۲۴ ۱+ پوشاک زنانه آیسان ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۹ ۳۳۳۹۰۷۷۷ ۳۳۳۹۰۷۷۸ ۳۳۳۹۰۷۷۹ ۳۳۳۹۰۷۸۰
۳۲ CF58 ۲۷٫۴ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۵ ۳۳۳۹۰۴۷۷ ۳۳۳۹۰۴۷۸ ۳۳۳۹۰۴۷۹ ۳۳۳۹۰۴۸۰
۳۳ CF62 ۳۴٫۳۱ ۱+ پوشاک زنانه حجره برتر ایرانیان ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۹ ۳۳۳۹۰۲۵۵ ۳۳۳۹۰۲۵۶ ۳۳۳۹۰۲۵۷
۳۴ CF69 ۳۹ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۴۳۷۸ ۳۳۳۹۱۴۸۲ ۳۳۳۹۱۴۸۳ ۳۳۳۹۱۴۸۴
۳۵ CF70 ۳۶٫۶۲ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۴۳۷۹ ۳۳۳۹۱۵۴۰ ۳۳۳۹۱۵۴۱ ۳۳۳۹۱۵۴۲
۳۶ CF21R ۱۲٫۱۷ ۱+ پوشاک زنانه گالری یلدا ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۸ ۳۳۳۹۰۲۶۸ ۳۳۳۹۰۲۶۹ ۳۳۳۹۰۲۷۰ ۳۳۳۹۰۲۷۱
۳۷ CF35R ۴۳٫۶ ۱+ پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۴ ۳۳۳۹۱۴۳۷ ۳۳۳۹۱۴۳۸ ۳۳۳۹۱۴۳۹
۳۸ CG16 ۲۴٫۶ همکف پوشاک زنانه باران ۹۱۵۴۶۹۲۹۹۰ ۳۳۳۹۰۹۲۲ ۳۳۳۹۰۹۲۳ ۳۳۳۹۰۹۲۴ ۳۳۳۹۰۹۲۵
۳۹ CG29 ۲۵٫۱۳ همکف پوشاک زنانه ستایش ۹۱۵۴۶۹۳۰۰۳ ۳۳۳۹۰۸۰۴ ۳۳۳۹۰۸۰۵ ۳۳۳۹۰۸۰۶ ۳۳۳۹۰۸۰۷
۴۰ CG40 ۱۵٫۹۴ همکف پوشاک زنانه بهار کوچولو ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۴ ۳۳۳۹۰۹۹۶ ۳۳۳۹۰۹۹۷ ۳۳۳۹۰۹۹۸ ۳۳۳۹۰۹۹۹
۴۱ CG64 ۴۰٫۳۷ همکف پوشاک زنانه گالری برکات ۹۱۵۴۶۹۳۰۳۸ ۳۳۳۹۱۰۰۷ ۳۳۳۹۱۰۰۸ ۳۳۳۹۱۰۰۹
۴۲ CG68 ۱۲٫۵۳ همکف پوشاک زنانه سعیدی ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۲ ۳۳۳۹۰۴۳۱ ۳۳۳۹۰۴۳۲ ۳۳۳۹۰۴۳۳ ۳۳۳۹۰۴۳۴
۴۳ CG08R ۱۲٫۳۷ همکف پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۴۱ ۳۳۳۹۰۳۰۹ ۳۳۳۹۰۳۱۰ ۳۳۳۹۰۳۱۱ ۳۳۳۹۰۳۱۲
۴۴ CG15R ۱۲٫۵۲ همکف پوشاک زنانه باران ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۴ ۳۳۳۹۱۱۵۶ ۳۳۳۹۱۱۵۷ ۳۳۳۹۱۱۵۸ ۳۳۳۹۱۱۵۹
۴۵ CG19R ۱۲٫۰۴ همکف پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۰ ۳۳۳۹۰۳۴۸ ۳۳۳۹۰۳۴۹ ۳۳۳۹۰۳۵۰ ۳۳۳۹۰۳۵۱
۴۶ CG20R ۱۷٫۵ همکف پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۹ ۳۳۳۹۰۹۶۲ ۳۳۳۹۰۹۶۳ ۳۳۳۹۰۹۶۴ ۳۳۳۹۰۹۶۵
۴۷ CG24R ۱۴٫۴۵ همکف پوشاک زنانه  ۴ YOU-فور یو ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۵ ۳۳۳۹۱۴۰۸ ۳۳۳۹۱۴۰۹ ۳۳۳۹۱۴۱۰
۴۸ CG27R ۱۴٫۴۸ همکف پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۲ ۳۳۳۹۰۵۵۰ ۳۳۳۹۰۵۵۱ ۳۳۳۹۰۵۵۲ ۳۳۳۹۰۵۵۳
۴۹ CB02 ۳۴٫۶۴ ۱- پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۴۳۸۵ ۳۳۳۹۰۵۲۵ ۳۳۳۹۰۵۲۶ ۳۳۳۹۰۵۲۷
۵۰ CB03 ۴۰٫۶۸ ۱- پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۴۳۸۶ ۳۳۳۹۱۳۸۴ ۳۳۳۹۱۳۸۵ ۳۳۳۹۱۳۸۶
۵۱ CB10 ۷۲٫۴۴ ۱- پوشاک زنانه تاپ و شاپ ۹۱۵۴۶۹۲۹۰۱ ۳۳۳۹۰۴۷۱ ۳۳۳۹۰۴۷۲ ۳۳۳۹۰۴۷۳
۵۲ CB21 ۲۹٫۱۷ ۱- پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۹۱۲ ۳۳۳۹۱۳۲۴ ۳۳۳۹۱۳۲۵ ۳۳۳۹۱۳۲۶
۵۳ CB42 ۲۲٫۵۸ ۱- پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۳ ۳۳۳۹۱۲۸۸ ۳۳۳۹۱۲۸۹ ۳۳۳۹۱۲۹۰ ۳۳۳۹۱۲۹۱
۵۴ CB47 ۳۲٫۰۷ ۱- پوشاک زنانه مولتی برند ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۸ ۳۳۳۹۱۵۰۳ ۳۳۳۹۱۵۰۴ ۳۳۳۹۱۵۰۵
۵۵ CB64 ۳۱٫۹۴ ۱- پوشاک زنانه تن آسا ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۵ ۳۳۳۹۱۴۸۸ ۳۳۳۹۱۴۸۹ ۳۳۳۹۱۴۹۰
۵۶ CB04R ۱۲٫۰۵ ۱- پوشاک زنانه آوا ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۵ ۳۳۳۹۰۵۱۳ ۳۳۳۹۰۵۱۴ ۳۳۳۹۰۵۱۵ ۳۳۳۹۰۵۱۶
۵۷ CB24R ۱۴٫۷۶ ۱- پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۵ ۳۳۳۹۰۶۸۴ ۳۳۳۹۰۶۸۵ ۳۳۳۹۰۶۸۶
۵۸ CB26R ۲۰٫۱ ۱- پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۳ ۳۳۳۹۱۴۴۶ ۳۳۳۹۱۴۴۷ ۳۳۳۹۱۴۴۸
۵۹ CB33R ۲۰٫۳۳ ۱- پوشاک زنانه بریشکا ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۶ ۳۳۳۹۰۸۵۰ ۳۳۳۹۰۸۵۱ ۳۳۳۹۰۸۵۲ ۳۳۳۹۰۸۵۳
۶۰ CF23R ۱۷٫۵ ۱+ پوشاک زنانه شلیته ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۶ ۳۳۳۹۱۲۲۱ ۳۳۳۹۱۲۲۲ ۳۳۳۹۱۲۲۳ ۳۳۳۹۱۲۲۴
۶۱ CB72 ۱۳٫۱۳ ۱- پوشاک زنانه  و مردانه هارب ۹۱۵۴۶۹۲۹۶۳ ۳۳۳۹۰۸۱۳ ۳۳۳۹۰۸۱۴ ۳۳۳۹۰۸۱۵ ۳۳۳۹۰۸۱۶
۶۲ CB28R ۳۹٫۴۸ ۱- پوشاک زنانه مانتو نارگل ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۱ ۳۳۳۹۱۴۴۰ ۳۳۳۹۱۴۴۱ ۳۳۳۹۱۴۴۲
۶۳ CB21R ۱۲٫۰۱ ۱- پوشاک زنانه و کودک ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۸ ۳۳۳۹۱۰۲۳ ۳۳۳۹۱۰۲۴ ۳۳۳۹۱۰۲۵ ۳۳۳۹۱۰۲۶
۶۴ CB74-76 ۸۳٫۴۷ ۱- پوشاک زنانه ومردانه ۹۱۵۴۶۹۲۹۶۵ ۳۳۳۹۰۷۶۴ ۳۳۳۹۰۷۶۵ ۳۳۳۹۰۷۶۶ ۳۳۳۹۰۷۶۷
۶۵ CF41 ۲۱٫۶ ۱+ پوشاک کودک ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۸ ۳۳۳۹۱۴۳۱ ۳۳۳۹۱۴۳۲ ۳۳۳۹۱۴۳۳
۶۶ CG39 ۱۶٫۱۷ همکف پوشاک کودک گل نرگس ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۳ ۳۳۳۹۰۸۸۷ ۳۳۳۹۰۸۸۸ ۳۳۳۹۰۸۸۹ ۳۳۳۹۰۸۹۰
۶۷ CB36 ۲۹٫۰۳ ۱- پوشاک کودک سوگلی ۹۱۵۴۶۹۲۹۲۷ ۳۳۳۹۱۴۶۱ ۳۳۳۹۱۴۶۲ ۳۳۳۹۱۴۶۳
۶۸ CB17R ۱۶٫۱۸ ۱- پوشاک کودک ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۲ ۳۳۳۹۰۶۷۶ ۳۳۳۹۰۶۷۷ ۳۳۳۹۰۶۷۸ ۳۳۳۹۰۶۷۹
۶۹ CB01R ۱۲٫۰۹ ۱- پوشاک کودک ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۸ ۳۳۳۹۰۴۷۴ ۳۳۳۹۰۴۷۵ ۳۳۳۹۰۴۷۶
۷۰ CF32 ۱۷٫۷۲ ۱+ پوشاک مردانه هدیه ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۹ ۳۳۳۹۱۰۳۹ ۳۳۳۹۱۰۴۰ ۳۳۳۹۱۰۴۱ ۳۳۳۹۱۰۴۲
۷۱ CF35 ۲۳٫۳۲ ۱+ پوشاک مردانه کلاسیک من ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۲ ۳۳۳۹۰۸۶۴ ۳۳۳۹۰۸۶۵ ۳۳۳۹۰۸۶۶ ۳۳۳۹۰۸۶۷
۷۲ CF47 ۳۱ ۱+ پوشاک مردانه ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۴ ۳۳۳۹۰۲۷۲ ۳۳۳۹۰۲۷۳ ۳۳۳۹۰۲۷۴
۷۳ CF59 ۳۰٫۸۱ ۱+ پوشاک مردانه ابن الرضا ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۶ ۳۳۳۹۰۳۴۱ ۳۳۳۹۰۳۴۲ ۳۳۳۹۰۳۴۳ ۳۳۳۹۰۳۴۴
۷۴ CF60 ۲۷٫۱۳ ۱+ پوشاک مردانه کیان ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۷ ۳۳۳۹۰۷۹۶ ۳۳۳۹۰۷۹۷ ۳۳۳۹۰۷۹۸ ۳۳۳۹۰۷۹۹
۷۵ CF36R ۴۰٫۴ ۱+ پوشاک مردانه ست ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۳ ۳۳۳۹۱۵۱۹ ۳۳۳۹۱۵۲۰ ۳۳۳۹۱۵۲۱
۷۶ CF42R ۱۴٫۴۹ ۱+ پوشاک مردانه ارو ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۷ ۳۳۳۹۰۲۸۷ ۳۳۳۹۰۲۸۸ ۳۳۳۹۰۲۸۹ ۳۳۳۹۰۲۹۰
۷۷ CG01 ۳۰٫۷۹ همکف پوشاک مردانه بوتیکیو ۹۱۵۴۶۹۲۹۷۵ ۳۳۳۹۰۶۹۸ ۳۳۳۹۰۶۹۹ ۳۳۳۹۰۷۰۰
۷۸ CG14-15 ۳۹٫۲ همکف پوشاک مردانه B&L ۹۱۵۴۶۹۲۹۸۸ ۳۳۳۹۰۵۵۷ ۳۳۳۹۰۵۵۸ ۳۳۳۹۰۵۵۹ ۳۳۳۹۰۵۶۰
۷۹ CG38 ۱۷٫۲۲ همکف پوشاک مردانه زیپ ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۲ ۳۳۳۹۰۳۲۵ ۳۳۳۹۰۳۲۶ ۳۳۳۹۰۳۲۷ ۳۳۳۹۰۳۲۸
۸۰ CG43 ۶۸٫۹۷ همکف پوشاک مردانه کارا ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۷ ۳۳۳۹۱۰۰۱ ۳۳۳۹۱۰۰۲ ۳۳۳۹۱۰۰۳
۸۱ CG44 ۲۳٫۰۳ همکف پوشاک مردانه کارن ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۸ ۳۳۳۹۱۳۷۸ ۳۳۳۹۱۳۷۹ ۳۳۳۹۱۳۸۰
۸۲ CG50 ۲۰٫۱۳ همکف پوشاک مردانه لیپاریس ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۴ ۳۳۳۹۰۹۴۶ ۳۳۳۹۰۹۴۷ ۳۳۳۹۰۹۴۸
۸۳ CB16 ۲۷٫۳۵ ۱- پوشاک مردانه من تن ۹۱۵۴۶۹۲۹۰۷ ۳۳۳۹۰۸۲۵ ۳۳۳۹۰۸۲۶ ۳۳۳۹۰۸۲۷
۸۴ CB19 ۶۲٫۷ ۱- پوشاک مردانه علیزاده ۹۱۵۴۶۹۲۹۱۰ ۳۳۳۹۱۰۷۱ ۳۳۳۹۱۰۷۲ ۳۳۳۹۱۰۷۳
۸۵ CB39 ۱۸٫۸۶ ۱- پوشاک مردانه ایتوک ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۰ ۳۳۳۹۱۰۱۱ ۳۳۳۹۱۰۱۲ ۳۳۳۹۱۰۱۳ ۳۳۳۹۱۰۱۴
۸۶ CB65 ۵۵٫۲۴ ۱- پوشاک مردانه باراد ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۶ ۳۳۳۹۰۸۴۴ ۳۳۳۹۰۸۴۵ ۳۳۳۹۰۸۴۶
۸۷ CB71 ۱۴٫۳۵ ۱- پوشاک مردانه امیران ۹۱۵۴۶۹۲۹۶۲ ۳۳۳۹۰۵۸۱ ۳۳۳۹۰۵۸۲ ۳۳۳۹۰۵۸۳ ۳۳۳۹۰۵۸۴
۸۸ CB77-79 ۹۰٫۸۷ ۱- پوشاک مردانه VIP ۹۱۵۴۶۹۲۹۶۸ ۳۳۳۹۱۰۶۲ ۳۳۳۹۱۰۶۳ ۳۳۳۹۱۰۶۴ ۳۳۳۹۱۰۶۵
۸۹ CB22R ۱۴٫۵۲ ۱- پوشاک مردانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۷ ۳۳۳۹۱۲۴۶ ۳۳۳۹۱۲۴۷ ۳۳۳۹۱۲۴۸ ۳۳۳۹۱۲۴۹
۹۰ CB25R ۱۳٫۹۹ ۱- پوشاک مردانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۴ ۳۳۳۹۰۶۶۵ ۳۳۳۹۰۶۶۶ ۳۳۳۹۰۶۶۷
۹۱ CB29R ۳۲٫۱۵ ۱- پوشاک مردانه پیراهن آستین ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۰ ۳۳۳۹۱۴۲۲ ۳۳۳۹۱۴۲۳ ۳۳۳۹۱۴۲۴
۹۲ CB41 ۲۳٫۱۱ ۱- پوشاک مردانه مرینوس ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۲ ۳۳۳۹۱۳۹۶ ۳۳۳۹۱۳۹۷ ۳۳۳۹۱۳۹۸
۹۳ CB22-26 ۲۸۵٫۹۸ ۱- پوشاک مکس مکس ۹۱۵۴۶۹۲۹۱۳ ۳۳۳۹۰۵۲۸ ۳۳۳۹۰۵۲۹ ۳۳۳۹۰۵۳۰ ۳۳۳۹۰۵۳۱
۹۴ CB27R ۴۳٫۶۲ ۱- پوشاک نوزاد رولان ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۲ ۳۳۳۹۰۶۱۸ ۳۳۳۹۰۶۱۹ ۳۳۳۹۰۶۲۰
۹۵ CG10-11 ۱۳۳٫۸ همکف پوشاک ورزشی ساوالان ۹۱۵۴۶۹۲۹۸۴ ۳۳۳۹۱۱۱۳ ۳۳۳۹۱۱۱۴ ۳۳۳۹۱۱۱۵ ۳۳۳۹۱۱۱۶
۹۶ CG12 ۵۱٫۴۳ همکف پوشاک ورزشی ۹۱۵۴۶۹۲۹۸۶ ۳۳۳۹۱۱۴۱ ۳۳۳۹۱۱۴۲ ۳۳۳۹۱۱۴۳
۹۷ CB09 ۲۷٫۱۶ ۱- پوشاک ورزشی ۹۱۵۴۶۹۲۹۰۰ ۳۳۳۹۰۸۸۰ ۳۳۳۹۰۸۸۱ ۳۳۳۹۰۸۸۲
۹۸ CB31 ۴۸٫۴۴ ۱- پوشاک الیاف طبیعی آندیا ۹۱۵۴۶۹۲۹۸۶ ۳۳۳۹۱۱۴۱ ۳۳۳۹۱۱۴۲ ۳۳۳۹۱۱۴۳
۹۹ CB48 ۱۷٫۷۵ ۱- پوشاک زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۹ ۳۳۳۹۰۵۶۷ ۳۳۳۹۰۵۶۸ ۳۳۳۹۰۵۶۹ ۳۳۳۹۰۵۷۰
۱۰۰ CB23R ۱۴٫۳ ۱- پوشاک زنانه آتوسا ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۶ ۳۳۳۹۰۴۲۱ ۳۳۳۹۰۴۲۲ ۳۳۳۹۰۴۲۳ ۳۳۳۹۰۴۲۴
۱۰۱ CF50 ۲۱٫۷۳ ۱+ پوشاک مردانه صدرا ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۷ ۳۳۳۹۰۶۶۱ ۳۳۳۹۰۶۶۲ ۳۳۳۹۰۶۶۳ ۳۳۳۹۰۶۶۴
۱۰۲ CF65 ۱۰۲٫۳ ۱+ پوشاک مردانه یوتس ۹۱۵۴۶۹۴۳۷۶ ۳۳۳۹۱۳۲۷ ۳۳۳۹۱۳۲۸ ۳۳۳۹۱۳۲۹
۱۰۳ CF26R ۱۲٫۰۵ ۱+ پوشاک مردانه ست ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۳ ۳۳۳۹۱۱۳۸ ۳۳۳۹۱۱۳۹ ۳۳۳۹۱۱۴۰
۱۰۴ CG19 ۳۹٫۹۸ همکف پوشاک مردانه ۹۱۵۴۶۹۲۹۹۳ ۳۳۳۹۱۰۷۴ ۳۳۳۹۱۰۷۵ ۳۳۳۹۱۰۷۶
۱۰۵ CF37R ۲۶٫۸۵ ۱+ پیراهن مردانه نیکان ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۲ ۳۳۳۹۰۸۹۹ ۳۳۳۹۰۹۰۰ ۳۳۳۹۰۹۰۱
۱۰۶ CG11R ۱۵٫۷۹ همکف پیراهن مردانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۸ ۳۳۳۹۰۸۳۶ ۳۳۳۹۰۸۳۷ ۳۳۳۹۰۸۳۸ ۳۳۳۹۰۸۳۹
۱۰۷ CG54 ۲۷٫۱۷ همکف پیراهن مردانه نیکان ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۸ ۳۳۳۹۰۸۴۷ ۳۳۳۹۰۸۴۸ ۳۳۳۹۰۸۴۹
۱۰۸ CG11R ۲۹٫۲۶ ۱+ حجاب سبز ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۸ ۳۳۳۹۰۸۳۶ ۳۳۳۹۰۸۳۷ ۳۳۳۹۰۸۳۸ ۳۳۳۹۰۸۳۹
۱۰۹ CF30 ۲۱٫۲۵ ۱+ حجاب حجاب فاطمی ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۷ ۳۳۳۹۰۹۳۸ ۳۳۳۹۰۹۳۹ ۳۳۳۹۰۹۴۰ ۳۳۳۹۰۹۴۱
۱۱۰ CF43 ۲۱٫۰۴ ۱+ لباس تو خانه مردانه ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۰ ۳۳۳۹۰۷۸۴ ۳۳۳۹۰۷۸۵ ۳۳۳۹۰۷۸۶ ۳۳۳۹۰۷۸۷
۱۱۱ CF04R ۱۲٫۰۵ ۱+ لباس زیر ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۵ ۳۳۳۹۰۳۲۱ ۳۳۳۹۰۳۲۲ ۳۳۳۹۰۳۲۳ ۳۳۳۹۰۳۲۴
۱۱۲ CF31R ۱۴٫۳۱ ۱+ لباس زیر سعیدی ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۸ ۳۳۳۹۰۳۳۷ ۳۳۳۹۰۳۳۸ ۳۳۳۹۰۳۳۹ ۳۳۳۹۰۳۴۰
۱۱۳ CG04R ۱۷٫۶۴ همکف لباس زیر مردانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۴۵ ۳۳۳۹۱۲۱۳ ۳۳۳۹۱۲۱۴ ۳۳۳۹۱۲۱۵ ۳۳۳۹۱۲۱۶
۱۱۴ CB56 ۱۲٫۶۹ ۱- لباس زیرمردانه ۹۱۵۴۶۹۲۹۴۷ ۳۳۳۹۰۵۱۷ ۳۳۳۹۰۵۱۸ ۳۳۳۹۰۵۱۹ ۳۳۳۹۰۵۲۰
۱۱۵ CB49 ۱۷٫۰۸ ۱- لباس زیروجوراب ۹۱۵۴۶۹۲۹۴۰ ۳۳۳۹۰۴۸۱ ۳۳۳۹۰۴۸۲ ۳۳۳۹۰۴۸۳ ۳۳۳۹۰۴۸۴
۱۱۶ CF28R ۱۲ ۱+ لباس زیر زنانه ارزان سرای آرمان ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۱ ۳۳۳۹۰۴۶۷ ۳۳۳۹۰۴۶۸ ۳۳۳۹۰۴۶۹ ۳۳۳۹۰۴۷۰
۱۱۷ CG21-22 ۷۷٫۳۱ همکف لباس کودک پرشیا ۹۱۵۴۶۹۲۹۹۵ ۳۳۳۹۱۱۰۱ ۳۳۳۹۱۱۰۲ ۳۳۳۹۱۱۰۳ ۳۳۳۹۱۱۰۴
۱۱۸ CG31-32 ۴۲٫۶۴ همکف لباس کودک کیدز ۹۱۵۴۶۹۳۰۰۵ ۳۳۳۹۱۱۷۱ ۳۳۳۹۱۱۷۲ ۳۳۳۹۱۱۷۳ ۳۳۳۹۱۱۷۴
۱۱۹ CG60 ۲۷٫۴۳ همکف لباس کودک ۹۱۵۴۶۹۳۰۳۴ ۳۳۳۹۰۸۱۷ ۳۳۳۹۰۸۱۸ ۳۳۳۹۰۸۱۹ ۳۳۳۹۰۸۲۰
۱۲۰ CF25 ۲۱٫۰۸ ۱+ مانتو ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۲ ۳۳۳۹۰۵۵۴ ۳۳۳۹۰۵۵۵ ۳۳۳۹۰۵۵۶
۱۲۱ CF09 ۶۰٫۵۸ ۱+ مانتو فروشی کارا اچ پلاس ۹۱۵۴۶۹۳۰۵۶ ۳۳۳۹۰۷۲۳ ۳۳۳۹۰۷۲۴ ۳۳۳۹۰۷۲۵
۱۲۲ CB15R ۱۷٫۵ ۱- مانتو و چادر ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۴ ۳۳۳۹۱۳۰۰ ۳۳۳۹۱۳۰۱ ۳۳۳۹۱۳۰۲ ۳۳۳۹۱۳۰۳
۱۲۳ CG09 ۴۰٫۵۳ همکف محصولات چرمی توس چرم ۹۱۵۴۶۹۲۹۸۳ ۳۳۳۹۱۴۷۹ ۳۳۳۹۱۴۸۰ ۳۳۳۹۱۴۸۱
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF48A ۵۸٫۷۵ ۱+ خرازی مهرگان ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۱ ۳۳۳۹۱۵۳۴ ۳۳۳۹۱۵۳۵ ۳۳۳۹۱۵۳۶
۲ CF34R ۲۰٫۱ ۱+ خرازی ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۵ ۳۳۳۹۰۷۷۳ ۳۳۳۹۰۷۷۴ ۳۳۳۹۰۷۷۵ ۳۳۳۹۰۷۷۶
۳ CF28 ۱۶٫۲۳ ۱+ خرازی و عینک شیلاسی ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۵ ۳۳۳۹۰۶۴۷ ۳۳۳۹۰۶۴۸ ۳۳۳۹۰۶۴۹ ۳۳۳۹۰۶۵۰
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CB61 ۲۳٫۷ ۱- خشکباروسوغات دلبری ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۲ ۳۳۳۹۰۵۰۶ ۳۳۳۹۰۵۰۷ ۳۳۳۹۰۵۰۸
۲ CF08 ۲۶٫۱۹ ۱+ خشکبار و سوغات سخاوت ۹۱۵۴۶۹۳۰۵۵ ۳۳۳۹۰۴۴۶ ۳۳۳۹۰۴۴۷ ۳۳۳۹۰۴۴۸
۳ CF57 ۲۵٫۳۱ ۱+ خشکبار و سوغات زعفران شاهدی ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۴ ۳۳۳۹۱۲۹۶ ۳۳۳۹۱۲۹۷ ۳۳۳۹۱۲۹۸ ۳۳۳۹۱۲۹۹
۴ CF32R ۱۴٫۱۵ ۱+ خشکبار و سوغات نیتس ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۷ ۳۳۳۹۰۹۹۲ ۳۳۳۹۰۹۹۳ ۳۳۳۹۰۹۹۴ ۳۳۳۹۰۹۹۵
۵ CG13 ۱۸٫۰۵ همکف خشکبار و سوغات توکلی ۹۱۵۴۶۹۲۹۸۷ ۳۳۳۹۰۶۹۱ ۳۳۳۹۰۶۹۲ ۳۳۳۹۰۶۹۳ ۳۳۳۹۰۶۹۴
۶ v ۱۲٫۰۳ همکف خشکبار و سوغات سید ۹۱۵۴۶۹۲۹۹۱ ۳۳۳۹۰۷۸۱ ۳۳۳۹۰۷۸۲ ۳۳۳۹۰۷۸۳
۷ CG56 ۱۴٫۳۴ همکف خشکبار و سوغات سی گل قائن ۹۱۵۴۶۹۳۰۳۰ ۳۳۳۹۱۱۳۰ ۳۳۳۹۱۱۳۱ ۳۳۳۹۱۱۳۲
۸ CG71 ۳۳٫۴۹ همکف خشکبار و سوغات نوین زعفران ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۵ ۳۳۳۹۱۱۸۲ ۳۳۳۹۱۱۸۳ ۳۳۳۹۱۱۸۴
۹ CG21R ۱۵٫۷۷ همکف خشکبار و سوغات نوائی ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۸ ۳۳۳۹۰۸۲۱ ۳۳۳۹۰۸۲۲ ۳۳۳۹۰۸۲۳ ۳۳۳۹۰۸۲۴
۱۰ CB18 ۲۷٫۵۳ ۱- خشکبار و سوغات بهرامن ۹۱۵۴۶۹۲۹۰۹ ۳۳۳۹۱۴۶۷ ۳۳۳۹۱۴۶۸ ۳۳۳۹۱۴۶۹
۱۱ CB62 ۲۲٫۰۸ ۱- خشکبار و سوغات پویندگان ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۳ ۳۳۳۹۰۳۹۸ ۳۳۳۹۰۳۹۹ ۳۳۳۹۰۴۰۰
۱۲ CG72 ۱۶۶ همکف خشکبار و سوغات-سحرخیز فاخر ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۶ ۳۳۳۹۱۰۱۹ ۳۳۳۹۱۰۲۰ ۳۳۳۹۱۰۲۱ ۳۳۳۹۱۰۲۲
۱۳ CF63 ۴۹٫۱۹ ۱+ صنایع دستی ۹۱۵۴۶۹۳۱۱۰ ۳۳۳۹۱۳۸۷ ۳۳۳۹۱۳۸۸ ۳۳۳۹۱۳۸۹
۱۴ CF07R ۱۲٫۰۷ ۱+ صنایع دستی ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۲ ۳۳۳۹۱۲۵۰ ۳۳۳۹۱۲۵۱ ۳۳۳۹۱۲۵۲ ۳۳۳۹۱۲۵۳
۱۵ CG08 ۲۹٫۶۹ همکف صنایع دستی اصفهان ۹۱۵۴۶۹۲۹۸۲ ۳۳۳۹۰۶۰۷ ۳۳۳۹۰۶۰۸ ۳۳۳۹۰۶۰۹ ۳۳۳۹۰۶۱۰
۱۶ CG10R ۱۴٫۸۷ همکف صنایع دستی شاهیده ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۹ ۳۳۳۹۰۲۷۹ ۳۳۳۹۰۲۸۰ ۳۳۳۹۰۲۸۱ ۳۳۳۹۰۲۸۲
۱۷ CB54 ۳۰٫۰۹ ۱- صنایع دستی پاتوق هنر ۹۱۵۴۶۹۲۹۴۵ ۳۳۳۹۱۳۴۲ ۳۳۳۹۱۳۴۳ ۳۳۳۹۱۳۴۴
۱۸ CB82 ۱۰۳ ۱- صنایع دستی آثار هنر امروز ۹۱۵۴۶۹۲۹۷۳ ۳۳۳۹۱۴۱۱ ۳۳۳۹۱۴۱۲ ۳۳۳۹۱۴۱۳
۱۹ CB35R ۴۳ ۱- صنایع دستی ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۴ ۳۳۳۹۰۹۶۶ ۳۳۳۹۰۹۶۷ ۳۳۳۹۰۹۶۸
۲۰ CF24R ۱۵٫۷۷ ۱+ صنایع دستی و سوغات گالری دنیا ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۵ ۳۳۳۹۰۴۳۸ ۳۳۳۹۰۴۳۹ ۳۳۳۹۰۴۴۰ ۳۳۳۹۰۴۴۱
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF38R ۲۶٫۳۷ ۱+ دکوریجات ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۱ ۳۳۳۹۰۳۴۵ ۳۳۳۹۰۳۴۶ ۳۳۳۹۰۳۴۷
۲ CG14R ۱۳٫۳۹ همکف دکوریجات صنایع دستی هزار دستان ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۵ ۳۳۳۹۱۱۲۳ ۳۳۳۹۱۱۲۴ ۳۳۳۹۱۱۲۵ ۳۳۳۹۱۱۲۶
۳ CG03S ۱۰ همکف دکوریجات ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۲ ۳۳۳۹۰۴۳۵ ۳۳۳۹۰۴۳۶ ۳۳۳۹۰۴۳۷
۴ CB67 ۲۱٫۷۸ ۱- دکوریجات ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۸ ۳۳۳۹۱۰۵۸ ۳۳۳۹۱۰۵۹ ۳۳۳۹۱۰۶۰ ۳۳۳۹۱۰۶۱
۵ CB20R ۱۲ ۱- دکوریجات گیلدا ۹۱۵۴۶۹۲۸۷۹ ۳۳۳۹۰۶۶۸ ۳۳۳۹۰۶۶۹ ۳۳۳۹۰۶۷۰ ۳۳۳۹۰۶۷۱
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CG02R ۱۲٫۸ همکف زیورالات ۹۱۵۴۶۹۲۸۴۷ ۳۳۳۹۰۷۳۳ ۳۳۳۹۰۷۳۴ ۳۳۳۹۰۷۳۵ ۳۳۳۹۰۷۳۶
۲ CF45 ۲۱٫۵۳ ۱+ ساعت لحظه ها ۹۱۵۴۶۹۳۰۹۲ ۳۳۳۹۰۹۸۸ ۳۳۳۹۰۹۸۹ ۳۳۳۹۰۹۹۰ ۳۳۳۹۰۹۹۱
۳ CG01S ۱۰ همکف ساعت مدرن ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۴ ۳۳۳۹۱۱۹۶ ۳۳۳۹۱۱۹۷ ۳۳۳۹۱۱۹۸
۴ CF14R ۱۵٫۷۹ ۱+ ساعت و زیورآلات ساعت شنی ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۵ ۳۳۳۹۱۳۰۴ ۳۳۳۹۱۳۰۵ ۳۳۳۹۱۳۰۶ ۳۳۳۹۱۳۰۷
۵ CG70 ۱۴٫۸۱ همکف ساعت و زیورآلات زوپینی ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۴ ۳۳۳۹۰۴۸۸ ۳۳۳۹۰۴۸۹ ۳۳۳۹۰۴۹۰ ۳۳۳۹۰۴۹۱
۶ CG17R ۱۴٫۱۷ همکف ساعت و زیورآلات برند ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۲ ۳۳۳۹۰۳۶۵ ۳۳۳۹۰۳۶۶ ۳۳۳۹۰۳۶۷ ۳۳۳۹۰۳۶۸
۷ CB81 ۲۴٫۰۲ ۱- سنگهای قیمتی ترنج ۹۱۵۴۶۹۲۹۷۲ ۳۳۳۹۰۶۱۱ ۳۳۳۹۰۶۱۲ ۳۳۳۹۰۶۱۳
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CB04 ۳۸٫۱۳ ۱- شال روسری ۹۱۵۴۶۹۴۳۸۷ ۳۳۳۹۱۴۱۹ ۳۳۳۹۱۴۲۰ ۳۳۳۹۱۴۲۱
۲ CF26 ۱۷٫۵۶ ۱+ شال و روسری ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۳ ۳۳۳۹۰۹۳۰ ۳۳۳۹۰۹۳۱ ۳۳۳۹۰۹۳۲ ۳۳۳۹۰۹۳۳
۳ CF71 ۲۷٫۸۶ ۱+ شال و روسری ۹۱۵۴۶۹۴۳۸۰ ۳۳۳۹۰۵۷۷ ۳۳۳۹۰۵۷۸ ۳۳۳۹۰۵۷۹ ۳۳۳۹۰۵۸۰
۴ CF05R ۱۶٫۷ ۱+ شال و روسری روسری آبی ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۴ ۳۳۳۹۱۱۴۵ ۳۳۳۹۱۱۴۶ ۳۳۳۹۱۱۴۷ ۳۳۳۹۱۱۴۸
۵ CF08R ۱۲٫۰۷ ۱+ شال و روسری مارال ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۱ ۳۳۳۹۰۳۲۹ ۳۳۳۹۰۳۳۰ ۳۳۳۹۰۳۳۱ ۳۳۳۹۰۳۳۲
۶ CG46 ۱۰٫۷۳ همکف شال و روسری ریونیز ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۰ ۳۳۳۹۰۳۶۹ ۳۳۳۹۰۳۷۰ ۳۳۳۹۰۳۷۱ ۳۳۳۹۰۷۲۶
۷ CG49 ۱۲٫۴ همکف شال و روسری هنرمند ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۳ ۳۳۳۹۱۲۰۰ ۳۳۳۹۱۲۰۱ ۳۳۳۹۱۲۰۲ ۳۳۳۹۱۲۰۳
۸ CG66 ۱۳٫۱۲ همکف شال و روسری طلاکوب ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۰ ۳۳۳۹۱۰۳۱ ۳۳۳۹۱۰۳۲ ۳۳۳۹۱۰۳۳ ۳۳۳۹۱۰۳۴
۹ CG09R ۱۴٫۴۸ همکف شال و روسری ۹۱۵۴۶۹۲۸۴۰ ۳۳۳۹۰۲۹۱ ۳۳۳۹۰۲۹۲ ۳۳۳۹۰۲۹۳ ۳۳۳۹۰۲۹۴
۱۰ CG16R ۱۲ همکف شال و روسری ۱۳۳ ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۳ ۳۳۳۹۰۹۲۶ ۳۳۳۹۰۹۲۷ ۳۳۳۹۰۹۲۸ ۳۳۳۹۰۹۲۹
۱۱ CG29R ۱۲ همکف شال و روسری مدرس نژاد ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۰ ۳۳۳۹۱۰۵۴ ۳۳۳۹۱۰۵۵ ۳۳۳۹۱۰۵۶ ۳۳۳۹۱۰۵۷
۱۲ CB06R ۱۶٫۹۷ ۱- شال و روسری ژابیز ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۳ ۳۳۳۹۰۸۶۱ ۳۳۳۹۰۸۶۲ ۳۳۳۹۰۸۶۳
۱۳ CB16R ۱۵٫۷۷ ۱- شال و روسری ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۳ ۳۳۳۹۰۴۹۵ ۳۳۳۹۰۴۹۶ ۳۳۳۹۰۴۹۷
۱۴ CB34R ۱۴٫۷۳ ۱- شال و روسری ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۵ ۳۳۳۹۰۷۳۰ ۳۳۳۹۰۷۳۱ ۳۳۳۹۰۷۳۲
۱۵ CB36R ۱۲٫۳۶ ۱- شال و روسری ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۳ ۳۳۳۹۱۴۷۰ ۳۳۳۹۱۴۷۱ ۳۳۳۹۱۴۷۲
۱۶ CB37R ۱۴٫۴۹ ۱- شال و روسری ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۲ ۳۳۳۹۰۶۲۸ ۳۳۳۹۰۶۲۹ ۳۳۳۹۰۶۳۰
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF17R ۱۳٫۳۸ ۱+ عطر و ادکلن قاصدک ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۲ ۳۳۳۹۰۳۷۶ ۳۳۳۹۰۳۷۷ ۳۳۳۹۰۳۷۸ ۳۳۳۹۰۳۷۹
۲ CF41R ۱۲٫۳۶ ۱+ عطر و ادکلن ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۸ ۳۳۳۹۰۵۰۹ ۳۳۳۹۰۵۱۰ ۳۳۳۹۰۵۱۱ ۳۳۳۹۰۵۱۲
۳ CG04 ۳۵٫۰۸ همکف عطر و ادکلن بهرام ۹۱۵۴۶۹۲۹۷۸ ۳۳۳۹۱۳۰۸ ۳۳۳۹۱۳۰۹ ۳۳۳۹۱۳۱۰ ۳۳۳۹۱۳۱۱
۴ CG57 ۱۳٫۱۸ همکف عطر و ادکلن سالواتوره ۹۱۵۴۶۹۳۰۳۱ ۳۳۳۹۱۲۸۴ ۳۳۳۹۱۲۸۵ ۳۳۳۹۱۲۸۶ ۳۳۳۹۱۲۸۷
۵ CG18R ۱۲٫۱۷ همکف عطر و ادکلن ۹۱۵۴۶۹۲۸۳۱ ۳۳۳۹۱۱۴۹ ۳۳۳۹۱۱۵۰ ۳۳۳۹۱۱۵۱
۶ CB53 ۲۸ ۱- عطر و ادکلن خانه عطر آرمان ۹۱۵۴۶۹۲۹۴۴ ۳۳۳۹۱۵۱۶ ۳۳۳۹۱۵۱۷ ۳۳۳۹۱۵۱۸
۷ CG04S ۱۰ همکف عطر و نقره زیبا ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۱ ۳۳۳۹۱۱۶۰ ۳۳۳۹۱۱۶۱ ۳۳۳۹۱۱۶۲
۸ CG02S ۱۰ همکف عطروادکلن بوگاتی ۹۱۵۴۶۹۲۷۷۳ ۳۳۳۹۱۴۷۳ ۳۳۳۹۱۴۷۴ ۳۳۳۹۱۴۷۵
۹ CF02R ۱۲٫۰۷ ۱+ عطروادکلن وارایشی ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۷ ۳۳۳۹۰۵۴۶ ۳۳۳۹۰۵۴۷ ۳۳۳۹۰۵۴۸ ۳۳۳۹۰۵۴۹
۱۰ CB03R ۱۲٫۰۴ ۱- عطروادکلن وارایشی اپل ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۶ ۳۳۳۹۰۷۰۸ ۳۳۳۹۰۷۰۹ ۳۳۳۹۰۷۱۰ ۳۳۳۹۰۷۱۱
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF53 ۵۰٫۶۷ ۱+ عکاسی ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۰ ۳۳۳۹۱۴۰۲ ۳۳۳۹۱۴۰۳ ۳۳۳۹۱۴۰۴
۲ CG34-36 ۲۸۱٫۲۵ همکف عکاسی سرزمین من ۹۱۵۴۶۹۳۰۰۸ ۳۳۳۹۰۶۳۸ ۳۳۳۹۰۶۳۹ ۳۳۳۹۰۶۴۰ ۳۳۳۹۰۶۴۱
۳ CG47 ۱۰٫۳ همکف عکاسی خاطره ۹۱۵۴۶۹۳۰۲۱ ۳۳۳۹۰۷۵۳ ۳۳۳۹۰۷۵۴ ۳۳۳۹۰۷۵۵ ۳۳۳۹۰۷۵۶
۴ CB59 ۱۷٫۴۳ ۱- عکاسی خاطره ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۰ ۳۳۳۹۱۴۱۶ ۳۳۳۹۱۴۱۷ ۳۳۳۹۱۴۱۸
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CB05R ۱۷ ۱- عینک چشم شیشه ای ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۴ ۳۳۳۹۰۵۷۴ ۳۳۳۹۰۵۷۵ ۳۳۳۹۰۵۷۶
۲ CB32R ۱۶٫۰۶ ۱- عینک چشم شیشه ای ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۷ ۳۳۳۹۱۰۹۱ ۳۳۳۹۱۰۹۲ ۳۳۳۹۱۰۹۳
۳ CG03R ۱۷٫۶۴ همکف عینک لنز ۹۱۵۴۶۹۲۸۴۶ ۳۳۳۹۱۱۰۷ ۳۳۳۹۱۱۰۸ ۳۳۳۹۱۱۰۹
۴ CG03 ۳۵٫۱۵ همکف عینک آفتابی مستر پلیس ۹۱۵۴۶۹۲۹۷۷ ۳۳۳۹۰۶۵۱ ۳۳۳۹۰۶۵۲ ۳۳۳۹۰۶۵۳
۵ CF39R ۱۴٫۷۱ ۱+ عینک و ساعت ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۰ ۳۳۳۹۰۵۴۳ ۳۳۳۹۰۵۴۴ ۳۳۳۹۰۵۴۵
۶ CG26R ۱۲٫۰۱ همکف عینک تیک ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۳ ۳۳۳۹۱۱۳۴ ۳۳۳۹۱۱۳۵ ۳۳۳۹۱۱۳۶ ۳۳۳۹۱۱۳۷
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF12 ۴۷٫۶۴ ۱+ فود کورت پیتزا ۹۱۵۴۶۹۳۰۵۹ ۳۳۳۹۰۷۴۱ ۳۳۳۹۰۷۴۲ ۳۳۳۹۰۷۴۳ ۳۳۳۹۰۷۴۴
۲ CF17 ۳۱٫۷۴ ۱+ فود کورت پاستا ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۴ ۳۳۳۹۱۴۵۲ ۳۳۳۹۱۴۵۳ ۳۳۳۹۱۴۵۴
۳ CF19 ۵۲٫۹ ۱+ فود کورت خالی ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۶ ۳۳۳۹۰۸۷۲ ۳۳۳۹۰۸۷۳ ۳۳۳۹۰۸۷۴ ۳۳۳۹۰۸۷۵
۴ CF23A ۱۴٫۶۶ ۱+ فود کورت ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۳ ۳۳۳۹۱۶۹۳ ۳۳۳۹۱۶۹۴ ۳۳۳۹۱۶۹۵
۵ CF24 ۷۵٫۱۳ ۱+ فود کورت ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۱ ۳۳۳۹۰۶۱۴ ۳۳۳۹۰۶۱۵ ۳۳۳۹۰۶۱۶ ۳۳۳۹۰۶۱۷
۶ CF16 ۴۵٫۴۳ ۱+ فود کورت- برگر ویل برگر ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۳ ۳۳۳۹۱۳۱۵ ۳۳۳۹۱۳۱۶ ۳۳۳۹۱۳۱۷
۷ CF13 ۸۷٫۷۸ ۱+ فود کورت- پیتزا یه دوی ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۰ ۳۳۳۹۰۳۸۴ ۳۳۳۹۰۳۸۵ ۳۳۳۹۰۳۸۶
۸ CF21 ۴۶٫۱۳ ۱+ فود کورت- ساندویچ دیدو ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۸ ۳۳۳۹۰۷۰۴ ۳۳۳۹۰۷۰۵ ۳۳۳۹۰۷۰۶
۹ CF23 ۵۲٫۸۱ ۱+ فود کورت- غذای سنتی ترخون ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۰ ۳۳۳۹۱۴۷۶ ۳۳۳۹۱۴۷۷ ۳۳۳۹۱۴۷۸
۱۰ CF20 ۳۹٫۱۱ ۱+ فود کورت- کباب کباب خوب ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۷ ۳۳۳۹۰۷۰۱ ۳۳۳۹۰۷۰۲ ۳۳۳۹۰۷۰۳
۱۱ CF15 ۳۷٫۲۵ ۱+ فود کورت- کباب لقمه لقمه ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۲ ۳۳۳۹۰۴۴۹ ۳۳۳۹۰۴۵۰ ۳۳۳۹۰۴۵۱ ۳۳۳۹۰۴۵۲
۱۲ CF14 ۷۶٫۸۹ ۱+ فود کورت-غذای سنتی گلپیگان ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۱ ۳۳۳۹۱۲۳۸ ۳۳۳۹۱۲۳۹ ۳۳۳۹۱۲۴۰ ۳۳۳۹۱۲۴۱
۱۳ CF22 ۵۸٫۶۱ ۱+ فود کورت -پیتزا پینو ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۹ ۳۳۳۹۰۸۵۸ ۳۳۳۹۰۸۵۹ ۳۳۳۹۰۸۶۰
۱۴ CF18 ۵۸ ۱+ فودکورت -غذای عربی ۹۱۵۴۶۹۳۰۶۵ ۳۳۳۹۰۶۳۵ ۳۳۳۹۰۶۳۶ ۳۳۳۹۰۶۳۷
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CF11R ۱۷٫۷۵ ۱+ کفش باغ ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۸ ۳۳۳۹۰۸۷۶ ۳۳۳۹۰۸۷۷ ۳۳۳۹۰۸۷۸ ۳۳۳۹۰۸۷۹
۲ CF18R ۱۲٫۵۲ ۱+ کفش ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۱ ۳۳۳۹۰۳۵۸ ۳۳۳۹۰۳۵۹ ۳۳۳۹۰۳۶۰ ۳۳۳۹۰۳۶۱
۳ CB30R ۲۲٫۰۴ ۱- کفش زنانه پاناز ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۹ ۳۳۳۹۱۱۶۳ ۳۳۳۹۱۱۶۴ ۳۳۳۹۱۱۶۵
۴ CG42 ۱۹٫۴۷ همکف کفش و کیف باغ ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۶ ۳۳۳۹۰۷۲۷ ۳۳۳۹۰۷۲۸ ۳۳۳۹۰۷۲۹
۵ CF40 ۲۱٫۱۹ ۱+ کیف ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۷ ۳۳۳۹۰۶۷۲ ۳۳۳۹۰۶۷۳ ۳۳۳۹۰۶۷۴ ۳۳۳۹۰۶۷۵
۶ CF27R ۱۴٫۴۵ ۱+ کیف هرمس ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۲ ۳۳۳۹۱۲۲۵ ۳۳۳۹۱۲۲۶ ۳۳۳۹۱۲۲۷ ۳۳۳۹۱۲۲۸
۷ CG47A ۱۰٫۴۵ همکف کیف پا دُر ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۷ ۳۳۳۹۰۲۷۵ ۳۳۳۹۰۲۷۶ ۳۳۳۹۰۲۷۷ ۳۳۳۹۰۲۷۸
۸ CB29 ۱۲٫۰۳ ۱- کیف بوتون ۹۱۵۴۶۹۲۹۲۰ ۳۳۳۹۰۵۹۶ ۳۳۳۹۰۵۹۷ ۳۳۳۹۰۵۹۸
۹ CB69 ۲۲٫۴۸ ۱- کیف کت بگ ۹۱۵۴۶۹۲۹۶۰ ۳۳۳۹۱۰۱۵ ۳۳۳۹۱۰۱۶ ۳۳۳۹۱۰۱۷ ۳۳۳۹۱۰۱۸
۱۰ CF01R ۱۲٫۰۹ ۱+ کیف زنانه مگنولیا ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۸ ۳۳۳۹۰۵۹۹ ۳۳۳۹۰۶۰۰ ۳۳۳۹۰۶۰۱ ۳۳۳۹۰۶۰۲
۱۱ CF16R ۲۱٫۸۹ ۱+ کیف زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۳ ۳۳۳۹۰۸۰۰ ۳۳۳۹۰۸۰۱ ۳۳۳۹۰۸۰۲ ۳۳۳۹۰۸۰۳
۱۲ CG27 ۲۰٫۰۶ همکف کیف زنانه ملکه ۹۱۵۴۶۹۳۰۰۱ ۳۳۳۹۱۰۴۷ ۳۳۳۹۱۰۴۸ ۳۳۳۹۱۰۴۹
۱۳ CG30 ۱۵٫۵۷ همکف کیف زنانه شایلین ۹۱۵۴۶۹۳۰۰۴ ۳۳۳۹۰۹۴۲ ۳۳۳۹۰۹۴۳ ۳۳۳۹۰۹۴۴ ۳۳۳۹۰۹۴۵
۱۴ CB08R ۱۲٫۰۷ ۱- کیف زنانه ایستاتیس ۹۱۵۴۶۹۲۸۹۱ ۳۳۳۹۱۲۴۲ ۳۳۳۹۱۲۴۳ ۳۳۳۹۱۲۴۴ ۳۳۳۹۱۲۴۵
۱۵ CB27 ۲۸٫۷ ۱- کیف کفش آ – زارا ۹۱۵۴۶۹۲۹۱۸ ۳۳۳۹۰۹۳۴ ۳۳۳۹۰۹۳۵ ۳۳۳۹۰۹۳۶ ۳۳۳۹۰۹۳۷
۱۶ CF56 ۲۱٫۸۲ ۱+ کیف و صنایع دستی دستی باف ایران ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۳ ۳۳۳۹۰۷۱۹ ۳۳۳۹۰۷۲۰ ۳۳۳۹۰۷۲۱ ۳۳۳۹۰۷۲۲
۱۷ CF15R ۱۹٫۵۵ ۱+ کیف و کفش ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۴ ۳۳۳۹۰۷۳۷ ۳۳۳۹۰۷۳۸ ۳۳۳۹۰۷۳۹ ۳۳۳۹۰۷۴۰
۱۸ CG33 ۱۶٫۴۷ همکف کیف و کفش مگنولیا ۹۱۵۴۶۹۳۰۰۷ ۳۳۳۹۰۳۹۵ ۳۳۳۹۰۳۹۶ ۳۳۳۹۰۳۹۷
۱۹ CG30R ۱۲٫۴۷ همکف کیف و کفش ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۹ ۳۳۳۹۰۵۶۳ ۳۳۳۹۰۵۶۴ ۳۳۳۹۰۵۶۵ ۳۳۳۹۰۵۶۶
۲۰ CB17 ۲۷٫۱۷ ۱- کیف و کفش کلاسیک من ۹۱۵۴۶۹۲۹۰۸ ۳۳۳۹۱۰۹۷ ۳۳۳۹۱۰۹۸ ۳۳۳۹۱۰۹۹
۲۱ CB34 ۴۶٫۴۱ ۱- کیف و کفش بوتون ۹۱۵۴۶۹۲۹۲۵ ۳۳۳۹۰۷۶۱ ۳۳۳۹۰۷۶۲ ۳۳۳۹۰۷۶۳
۲۲ CB46 ۱۵٫۶۳ ۱- کیف و کفش ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۷ ۳۳۳۹۰۴۰۵ ۳۳۳۹۰۴۰۶ ۳۳۳۹۰۴۰۷ ۳۳۳۹۰۴۰۸
۲۳ CB60 ۱۸٫۷۶ ۱- کیف و کفش پاپوش ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۱ ۳۳۳۹۱۴۶۴ ۳۳۳۹۱۴۶۵ ۳۳۳۹۱۴۶۶
۲۴ CF39 ۲۳٫۶۲ ۱+ کیف و کفش زنانه ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۶ ۳۳۳۹۱۳۶۶ ۳۳۳۹۱۳۶۷ ۳۳۳۹۱۳۶۸
۲۵ CB38R ۲۰٫۳۷ ۱- کیف و کفش مردانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۱ ۳۳۳۹۱۳۹۹ ۳۳۳۹۱۴۰۰ ۳۳۳۹۱۴۰۱
۲۶ CF68 ۳۳٫۱۶ ۱+ کیف وکفش احسان ۹۱۵۴۶۹۴۳۷۷ ۳۳۳۹۱۴۴۳ ۳۳۳۹۱۴۴۴ ۳۳۳۹۱۴۴۵
۲۷ CF20R ۱۴٫۱۶ ۱+ کیف وکفش آرمان ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۹ ۳۳۳۹۱۲۹۲ ۳۳۳۹۱۲۹۳ ۳۳۳۹۱۲۹۴ ۳۳۳۹۱۲۹۵
۲۸ CG41 ۲۰٫۹۷ همکف کیف وکفش چرم آرا مشهد ۹۱۵۴۶۹۳۰۱۵ ۳۳۳۹۰۲۹۵ ۳۳۳۹۰۲۹۶ ۳۳۳۹۰۲۹۷ ۳۳۳۹۰۲۹۸
۲۹ CB30 ۱۲٫۰۱ ۱- کیف وکفش ۹۱۵۴۶۹۲۹۲۱ ۳۳۳۹۰۴۵۳ ۳۳۳۹۰۴۵۴ ۳۳۳۹۰۴۵۵ ۳۳۳۹۰۴۵۶
۳۰ CB11R ۱۳٫۸۹ ۱- کیف وکفش ۹۱۵۴۶۹۲۸۸۸ ۳۳۳۹۰۴۲۸ ۳۳۳۹۰۴۲۹ ۳۳۳۹۰۴۳۰
۳۱ CF33R ۱۴٫۰۴ ۱+ کفش بچگانه ۹۱۵۴۶۹۲۷۸۶ ۳۳۳۹۰۳۸۰ ۳۳۳۹۰۳۸۱ ۳۳۳۹۰۳۸۲ ۳۳۳۹۰۳۸۳
۳۲ CF12R ۱۴٫۴۸ ۱+ کیف و کفش ۹۱۵۴۶۹۲۸۰۷ ۳۳۳۹۱۲۵۴ ۳۳۳۹۱۲۵۵ ۳۳۳۹۱۲۵۶ ۳۳۳۹۱۲۵۷
۳۳ CG25R ۱۲ همکف کیف و کفش ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۴ ۳۳۳۹۰۳۰۵ ۳۳۳۹۰۳۰۶ ۳۳۳۹۰۳۰۷ ۳۳۳۹۰۳۰۸
۳۴ CF06R ۱۶٫۷ ۱+ کیف و کفش زنانه ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۳ ۳۳۳۹۰۸۸۳ ۳۳۳۹۰۸۸۴ ۳۳۳۹۰۸۸۵ ۳۳۳۹۰۸۸۶
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد برند کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CB57 ۲۸٫۰۵ ۱- لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل داده پرداز روژا ۹۱۵۴۶۹۲۹۴۸ ۳۳۳۹۱۳۵۱ ۳۳۳۹۱۳۵۲ ۳۳۳۹۱۳۵۳
۲ CG67 ۱۳٫۸ همکف لوازم جانبی موبایل ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۱ ۳۳۳۹۰۷۴۹ ۳۳۳۹۰۷۵۰ ۳۳۳۹۰۷۵۱ ۳۳۳۹۰۷۵۲
۳ CG61-63 ۸۷٫۲۳ همکف لوازم خانگی دلونگی ۹۱۵۴۶۹۳۰۳۵ ۳۳۳۹۱۲۲۹ ۳۳۳۹۱۲۳۰ ۳۳۳۹۱۲۳۱ ۳۳۳۹۱۲۳۲
۴ CG05R-07R ۳۹٫۶۸ همکف لوازم خانگی ناخمن ۹۱۵۴۶۹۲۸۴۴ ۳۳۳۹۰۹۵۳ ۳۳۳۹۰۹۵۴ ۳۳۳۹۰۹۵۵ ۳۳۳۹۰۹۵۶
۵ CG59 ۲۵٫۲۵ همکف لوازم خانگی و TV شاپ پدرام امید ۹۱۵۴۶۹۳۰۳۳ ۳۳۳۹۱۰۹۴ ۳۳۳۹۱۰۹۵ ۳۳۳۹۱۰۹۶
۶ CF33 ۸۷٫۴ ۱+ لوازم منزل ۹۱۵۴۶۹۳۰۸۰ ۳۳۳۹۱۳۹۳ ۳۳۳۹۱۳۹۴ ۳۳۳۹۱۳۹۵
۷ CF03R ۱۲٫۰۴ ۱+ موبایل ولوازم جانبی ۹۱۵۴۶۹۲۸۱۶ ۳۳۳۹۰۸۵۴ ۳۳۳۹۰۸۵۵ ۳۳۳۹۰۸۵۶ ۳۳۳۹۰۸۵۷
ردیف واحد مساحت طبقه نوع کالا نام واحد کد پستی تلفن ۱ تلفن ۲ تلفن ۳ تلفن ۴
۱ CG23-26 ۱۳۰٫۶۱ همکف محصولات رضوی رضوی ۹۱۵۴۶۹۲۹۹۷ ۳۳۳۹۰۹۱۰ ۳۳۳۹۰۹۱۱ ۳۳۳۹۰۹۱۲ ۳۳۳۹۰۹۱۳
۲ CB37 ۶۳٫۱ ۱- مدیریت قرعه کشی ۹۱۵۴۶۹۲۹۲۸ ۳۳۳۹۱۳۵۷ ۳۳۳۹۱۳۵۸ ۳۳۳۹۱۳۵۹
۳ CB31R ۲۰٫۳۷ ۱- لوازم شکار آرتمیس ۹۱۵۴۶۹۲۸۶۸ ۳۳۳۹۱۰۲۷ ۳۳۳۹۱۰۲۸ ۳۳۳۹۱۰۲۹ ۳۳۳۹۱۰۳۰
۴ CF24A ۳۹۷٫۲۹ ۱+ گالری و غار ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۲ ۳۳۳۹۰۵۵۴ ۳۳۳۹۰۵۵۵ ۳۳۳۹۰۵۵۶
۵ CF01-06 ۱۸۰٫۵ ۱+ کالای خواب شنل نقره ای ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۸ ۳۳۳۹۱۲۶۲-۷۹
۶ CF55 ۱۳٫۱۴ ۱+ عسل فروشی کندو ۹۱۵۴۶۹۳۱۰۲ ۳۳۳۹۱۱۷۸ ۳۳۳۹۱۱۷۹ ۳۳۳۹۱۱۸۰ ۳۳۳۹۱۱۸۱
۷ CF25R ۱۶٫۱۸ ۱+ شکلات کلبه شکلات ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۴ ۳۳۳۹۱۲۰۴ ۳۳۳۹۱۲۰۵ ۳۳۳۹۱۲۰۶ ۳۳۳۹۱۲۰۷
۸ CB40 ۱۹٫۴۷ ۱- شکلات خارجی ۹۱۵۴۶۹۲۹۳۱ ۳۳۳۹۱۳۹۰ ۳۳۳۹۱۳۹۱ ۳۳۳۹۱۳۹۲
۹ CB66 ۳۶٫۸۹ ۱- سوپر مارکت آرمیتا ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۷ ۳۳۳۹۰۷۱۶ ۳۳۳۹۰۷۱۷ ۳۳۳۹۰۷۱۸
۱۰ CB63 ۳۱٫۱۵ ۱- سیسمونی کودک ۹۱۵۴۶۹۲۹۵۴ ۳۳۳۹۱۵۰۶ ۳۳۳۹۱۵۰۷ ۳۳۳۹۱۵۰۸
۱۱ CF66 ۲۸٫۰۹ ۱+ سینمای هفت بعدی ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۶ ۳۳۳۹۱۳۷۵ ۳۳۳۹۱۳۷۶ ۳۳۳۹۱۳۷۷
۱۲ CG36A ۶۱۲ همکف رستوران تفرجگاه ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۹ ۳۳۳۹۱۶۹۹ ۳۳۳۹۱۷۰۰ ۳۳۳۹۱۷۰۱
۱۳ CG73 ۴۲٫۲۹ همکف خودپرداز بانک ۹۱۵۴۶۹۳۰۴۷ ۳۳۳۹۱۴۴۹ ۳۳۳۹۱۴۵۰ ۳۳۳۹۱۴۵۱
۱۴ CF15A ۳۷٫۲۵ ۱+ دفتر IT ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۴ ۳۳۳۹۱۶۹۰ ۳۳۳۹۱۶۹۱ ۳۳۳۹۱۶۹۲
۱۵ CG28 ۲۳٫۶۹ همکف تابلوهای شنی تابلوسازان ۹۱۵۴۶۹۳۰۰۲ ۳۳۳۹۰۳۵۲ ۳۳۳۹۰۳۵۳ ۳۳۳۹۰۳۵۴
۱۶ CG22R ۱۶٫۱۸ همکف ترمه اسحاقی ۹۱۵۴۶۹۲۸۲۷ ۳۳۳۹۰۶۰۳ ۳۳۳۹۰۶۰۴ ۳۳۳۹۰۶۰۵
۱۷ CF29R ۱۲٫۰۱ ۱+ ترمه فروشی ۹۱۵۴۶۹۲۷۹۰ ۳۳۳۹۰۸۴۰ ۳۳۳۹۰۸۴۱ ۳۳۳۹۰۸۴۲ ۳۳۳۹۰۸۴۳
۱۸ CF31 ۲۱٫۱۳ ۱+ تریکو-کش بافت خورشید ۹۱۵۴۶۹۳۰۷۸ ۳۳۳۹۰۳۱۳ ۳۳۳۹۰۳۱۴ ۳۳۳۹۰۳۱۵ ۳۳۳۹۰۳۱۶
۱۹ CF67 ۱۳۱٫۱۵ ۱+ بهره برداری ۹۱۵۴۶۹۲۷۶۵ ۳۳۳۹۱۴۹۴ ۳۳۳۹۱۴۹۵ ۳۳۳۹۱۴۹۶ ۳۳۳۹۰۳۳۳
۲۰ CF02S ۱۰ ۱+ پاستیل و شکلات ۹۱۵۴۶۹۲۷۵۹ ۳۳۳۹۱۳۳۹ ۳۳۳۹۱۳۴۰ ۳۳۳۹۱۳۴۱
۲۱ CG20 ۸۰٫۱۲ همکف بانک انصار ۹۱۵۴۶۹۲۹۹۴ ۳۳۳۹۱۰۷۷ ۳۳۳۹۱۰۷۸ ۳۳۳۹۱۰۷۹

Powered by www.pazh.net