مجتمع آرمان در شهر مشهد الگو است

3569

شهردار مشهد گفت: مجتمع آرمان برای تمام سرمایه‌گذاران در سطح شهر مشهد الگو است چرا که تمامی المانهای یک پروژه موفق را رعایت کرده است.

سید صولت مرتضوی در مراسم افتتاح مجتمع آرمان که در محل این مجتمع برگزار شد با بیان این مطلب افزود: بافت فرسوده منطقه ثامن یکی از نقاطی بود که در یک حرکت عالمانه و بسیار زیبا به یک منطقه نمونه گردشگری تبدیل شد که علاوه بر ایجاد رفاه همجواری زائر با حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، زائرین این امام همام می‌توانند از تفرجگاه و مناطق دیدنی این مجتمع دیدن کنند.
وی با تأکید بر اینکه معماری این مجتمع باید الگو قرار گیرد ادامه داد : خلاقیت، نوآوری و مدیریت اسلامی – ایرانی مجتمع آرمان بسیار ارزشمند و ستودنی است به‌طوری که سایر مجتمع‌ها باید در رعایت اصول به‌کار رفته، از این مجتمع الگو بگیرند.
صولت مرتضوی در پایان به تلفیق انواع کاربری‌های متفاوت در مجتمع آرمان اشاره کرد و تصریح نمود؛ این مجتمع در چند قالب اقامتی، تفریحی و فرهنگی تعریف شده بود که در ابتدا گمان می‌رفت ایجاد این کاربری‌ها غیرممکن باشد اما ساخت این مجتمع در منطقه بافت فرسوده ثامن که کمبود چنین مکانهای تفریحی در آن به‌شدت احساس می‌شد، ثابت کرد که می‌توان این نمونه‌های گردشگری را ایجاد نمود.