شركت ستاره آرمان توس (سهامي خاص)

شركت ستاره آرمان توس (سهامي خاص) در تاريخ 1389/12/17 تحت شماره ۴۱۲۵۴ و شناسه ملي ۱۰۳۸۰۵۷۱۱۳۱ در اداره ثبت اسناد و املاك ناحيه دو مشهد به ثبت رسيده و از آبان ماه ۱۳۹۱  به عنوان مجری مجتمع آرمان وظيفه اجراء پروژه تجاري، اقامتي و مسكوني آرمان را بر عهده گرفته است.سهامدار عمده شركت ستاره آرمان توس (سهامی خاص) و سرمايه گذار اصلي مجتمع آرمان ،گروه شركتهاي ساختماني ايرانيان اطلس (سهامی خاص ) مي‏باشد.

گروه شركت های ساختمانی ايرانيان اطلس (سهامی خاص)

گروه شركت های ساختمانی ايرانيان اطلس(سهامي خاص) باهدف انجام فعاليت هاي صنعتي و توليدي در نهم اردیبهشت ١٣٦٥ تاسیس و با شماره ٥٩٧٨٤ در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي به ثبت رسیده است . این شرکت از سال ١٣٨٤ با توجه به نياز كشور به ارتقاء كيفيت و افزايش سرعت پروژه هاي ساختماني با سازماندهي مجدد  و تمركز بر سرمايه گذاري در صنعت ساخت و ساز،  فعاليت هاي خود را در این زمینه ادامه داده است .

موضوع فعاليت شركت طبق ماده ٢ اساسنامه ، سرمايه گذاري در صنعت ساختمان وخريد سهام ، مشاركت درساخت ، سرمايه گذاري در ساير شركت ها و موسسات و انجام امور مختلف بازرگاني ، صنعتي ، توليدي و خدمات تجاري از قبيل واردات و صادرات ،  تاسيس كارخانجات توليدي و صنعتي تعریف شده است. هلدینگ ایرانیان اطلس در دورۀ جدید فعالیت هایش، مـأموریت اصلـی خودرا انجام شاخص ترين و اثربخش ترين سرمايه گذاری در زمينه اجرای متمايز، سريع و با كيفيت پروژه های ساختمانی با كاربری های مختلف برای ايجاد ارزش افزوده اقتصادی و تضمين منافع ذينفعان بازتعریف کرده است .